0
clear
  • 1/4 Инчи (6 мм) Ширина Црна Тешки Водат Еластичност Плетенка Поврзана Рамен Еластична Бенд Папочната Врвка се Тркалаат Јаже Гајтанот Bungee за Шиење Изработката Занаети
  • -20%
  • -20%
1/4 Инчи (6 мм) Ширина Црна Тешки Водат Еластичност Плетенка Поврзана Рамен Еластична Бенд Папочната Врвка се Тркалаат Јаже Гајтанот Bungee за Шиење Изработката Занаети

1/4 Инчи (6 мм) Ширина Црна Тешки Водат Еластичност Плетенка Поврзана Рамен Еластична Бенд Папочната Врвка се Тркалаат

DEN 1041.60

Достапност
Достапно за нарачка

✅ ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ : Нашата силна еластичен мозок е направена од врвен квалитет плетени рамен еластична бендови кои промовира одлична флексибилност и е во опсегот на сад затегнувачка еластична деформација.Тоа не се деформира или изгуби својата форма по долго се водат време е да се применува кога се користи.Па ќе се увери дека тоа лесно ќе се врати во првобитна должина и одржување на својата ширина.Исто така, нема притисок за уши кога го користите еластична бенд. ✅ БЕЗБЕДНО Должина од 15 метри; Ширина е 1/4 инчи, (6 мм) со брза испорака страна .Имате опција да го скрати или да го продолжите врз основа на вашиот проект параметри.Да не зборуваме, материјалот е топлина-fusible со минимални протриване и мирис, како и се смалуваат-отпорни. ✅ ШИРОКА УПОТРЕБА : Се повеќенаменски, нашите еластична бенд е толку удобно и разноврсна - тоа исто така може да се користи за вашите шиење и изработка на проекти.Постои широк спектар на апликации за било DIY проекти кои бараат појаси, јамка врски, headbands, се соочуваат со маски, облека, дом украси, па дури и накит одлуки. ✅ ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Во Yosogo, ние веруваме во понудата вредност и тоа е причината зошто ние секогаш ќе се осигура дека секој производ ние испорачуваме и надвор е од највисок квалитет.Ако поради било каква причина се чувствувате дека нашите плетени рамен еластична бенд не ги исполни вашите очекувања, не допрат до нас и ние ќе се работи во право за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост!...

Така одат напред, да дизајнира, да се создаде, да ги споделат и да го спаси животот со DIY заштита производ

✅ 3 РОЛНИ ЕЛАСТИЧНА БЕНДОВИ ЗА ШИЕЊЕ Еластична бендови Вклучени 3 боја во овој пакет; боја : бела, црна и

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

7 / 16" (11mm) широк 70% Најлон 6, 30% Најлон покриени Elastane.Нарачки на повеќе од еден број ќе се намали како контин

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

Притиснете Создаде три pintucks ознаки со преклопување на M половина и притискање со железо, а потоа виткање

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на Полиестер и Природна Гума.Оваа еластична бенд е силн

✔ Тоа исто така може да се направи во косата врски, конска опашка и плетенка сопствениците, или чевли вр

Сосема нов и висок квалитет.Станот еластична кабелот бендови можат да се применат за да појаси, перики,

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

еластичен појас Функција : еластичен јаже со добар квалитет е многу широк, и во опсег на сад затегнувачк

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени ❦ Трајни и Прифатлив

СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Еластична бендови, исто т

【Детали за производот】1 парче бела плетенка еластична бенд, 11 Yards(10m) во должина, 0.6 см во ширина.Може да с

Боја : Бела; Димензии : Ширина 1 / 4 инчи(околу 6mm); Вкупната Должина : 200 Дворови; Дебели : околу 1mm.Материјал :

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Материјал : 300 MN Вкочанетост,1 / 4 инчи, 5 Метри, На еластична бенд е изработен од полиестер влакна; И ова пле

Please wait...