0
clear
  • JUBANGLIAN Мултифункционален Воздушен Кулер, Мини Преносни Ултра-Тивка Evaporative Воздушен Кулер USB 4W 5V 2400 м-р Батеријата Напојува Ладење Вентилатор со 3 Брзини прилагодливи
  • -20%
  • -20%
JUBANGLIAN Мултифункционален Воздушен Кулер, Мини Преносни Ултра-Тивка Evaporative Воздушен Кулер USB 4W 5V 2400 м-р Батеријата Напојува Ладење Вентилатор со 3 Брзини прилагодливи

JUBANGLIAN Мултифункционален Воздушен Кулер, Мини Преносни Ултра-Тивка Evaporative Воздушен Кулер USB 4W 5V 2400

DEN 2270.40

Достапност
Достапно за нарачка

[Лесно да работат и носат] : Оваа мини USB evaporative воздушен кулер е дизајниран да биде портабилен и компактен.На допир за префрлање е лесно да се работи.Тоа тежи 0.5 кг и е лесно да се носат.Многу погодна за дом, канцеларија, патување, активности на отворено, итн. [3 брзината на ветерот мраз фан] : Ова воздушен кулер има 3 правец на брзини, ќе може да го изберат најсоодветен правец на брзината на движење според вашите потреби.Тоа може да се излади на топол воздух околу вас за неколку секунди.Покрај тоа, мраз, вода може да се додаде на резервоарот за вода за забрзување на ладење стапка. [Спреј humidification дизајн] : Ова воздушен кулер може да се постигне humidification, а тоа е и ладилникот и овлажнител.Користете humidified и ладен воздух за да се создаде вашиот личен простор и донесе кул искуство во жешките летни без мокрење маса врвот. [Совршен дизајн] : Мини воздушен кулер има три-во-едно функции на ладење, humidification и прочистување на воздухот.Употреба на високо-квалитетни материјали, работата репродуцира звук е помалку од 36d B, постигнување на совршен за исклучување на карактеристиките, која е многу погодна за употреба во текот на ноќта и удобно спиење. [Забелешка] : Оваа мини портабл клима уред нема да биде толку ладно како клима уред, но тоа е многу поладна од фан и ќе не сува вашата кожа.Оваа мини клима уред се напојува со 2400 м-р батеријата и може да се користи и додека се полни.Ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【НАПРЕДЕН СИСТЕМ за ЛАДЕЊЕ】Evaporates кул вода преку саќе филтер без потреба за вентилација надвор од проз

????【7 Бои Ноќ Светлина, Ултра Тивок】 7 Различни Бои со БојаЦиклус Опција!Тоа може да автоматско боја цикл

[НОВА НАДГРАДЕНА МОЌ КОМПРЕСОР] : 700 W капацитет на ладење, топлински изменувач област се зголеми за 20%, че

Пренослив, Далечински управуван Evaporative Ладење со заклучување casters.Директно поврзување на црево функциј

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Please wait...