0
clear
  • Кливленд 109144 Грејач Кертриџ, 240V, 1Kw, 1/2 Кол
  • -20%
  • -20%
Кливленд 109144 Грејач Кертриџ, 240V, 1Kw, 1/2 Кол

Кливленд 109144 Грејач Кертриџ, 240V, 1Kw, 1/2 Кол

DEN 3234.72

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински оем замена дел.Кливленд стана светски водечки производител на пареа, готвење, опрема и foodservice делови.Користете вистинско оем делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Високо Квалитетен Материјал : Храна, топлина светилка со висок квалитет, од нерѓосувачки челик абажур з

Подеднакво загреан & трајни : Оваа храна потопло со 3 делови се направени од не ' рѓосувачки челик 304, која

◆ Карактеристики 1.На абажур е 175mm во дијаметар 2 Фиксна виси лустерот 3 Униформа греење, добра храна изо

★Нашите вклучена храна потоплите карактеристики голем капацитет пан (57.5x38x27cm во димензија) Еден Плех : 30

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Челик надворешната школка со лесензачистење на црно во прав заврши.Нерѓосувачки Челик 10.5 qts вметнете вк

Undercounter мобилни загрева кабинет.Fiberglass изолација.Aqua Temp систем 22 Мерач Нерѓосувачки Челик изградба.Темпер

Вистински ОЕМ замена дел.AJ На песни Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вер

【Приоритетни материјал】целокупниот материјал е направен од дебела нерѓосувачки челик, што е повеќе о

Високо Квалитетен Материјал : Храна потопло со нерѓосувачки челик абажур, Солиден, висока температура о

GloRay® Пица Потоплите, Контра Врвот, се ПоминеПреку, quad коса полица, 36" x 24" длабоко, од не ' рѓосувачки челик

Нашата храна потоплите ќе продолжи да ви обезбеди со топол ручек.Нашата храна потоплите ќе продолжи да

◆ КАРАКТЕРИСТИКИ 1.На абажур е 170mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Надворешните димензии се 13 x 10 x 4 инчи, внатрешниот size 12 x 9 x 4 инчи, совршен за да се држете за да се оди кап

УБАВ КВАЛИТЕТ пареа пан е изградена од нерѓосувачки челик, кој е ослободен од ' рѓа и корозија.Со зајакн

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Hatco е производство на иновативна технологија, висок квалитет f

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Овој Вулкан "ФОЛКСВАГЕН" е .Овој бесплатен стои модел има 1" дебела врвот и од страна на изолација.Ова зат

【Меѓусебно Дизајн】Стандард тави, кој работи со 8.26" длабоко стандардна големина прегради од сите голем

Вистински ОЕМ замена дел.AJ Antunes Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вертика

Гаранција : Една година onсајт на делови и работна гаранција, плус една дополнителна година делови само г

Гаранција : 1Год onсајт На Делови и Работна Гаранција, стандард.Напони : 120 / 208240v / 60 / 1ph, 16 засилувачи, NEMA L1420

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Please wait...