0
clear
  • Батеријата се Справи со Притисокот, MOMAN Моќ 32 Батеријата Банка Tripod за Gopro Osmo Џеб паметен Телефон iPhone, iPad и MacBook Камера Weebill 2 Брзо Полнење Алуминиумски Материјал, Мулти
  • -20%
  • -20%
Батеријата се Справи со Притисокот, MOMAN Моќ 32 Батеријата Банка Tripod за Gopro Osmo Џеб паметен Телефон iPhone, iPad и MacBook Камера Weebill 2 Брзо Полнење Алуминиумски Материјал, Мулти

Батеријата се Справи со Притисокот, MOMAN Моќ 32 Батеријата Банка Tripod за Gopro Osmo Џеб паметен Телефон iPhone,

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Поддршка Брзо Полнење дури и за Macbook】 MOMAN Моќ 32 изграден со 4x 5 V/2 A и 1 x 18 W USB тип-C излези, е компатибилен со Gopro, Osmo Џеб, паметен Телефон, i Phone, i Pad, Камера или 18 W излез дури и може да се моќност до Macbooks (некои лаптопи може да не бидат компатибилни). 【Интелигентни на Топлината Систем】Топлината е од клучно значење за да се обезбеди долговечност и ефикасност на батеријата.Паметен Телефон, Go Pro, Led Светло Во Видео, Микрофони. 【Контрола на Вашиот Брзини Еден самостојно ќе】MOMAN Моќ 32 е дизајниран да одговара на повеќето можни брзини комбинации за време на вашиот пука, достапни конекции вклучуваат 1 x Ладно Чевли Планината, 14 x 1/4" завртка сесија-1 x НАТО Песна и 5 USB Тип-C излез на власт до сите од нив, можете да еден самостојно ќе се движи според вашите снимањето агол со сите брзини поставување на батеријата да се справи со притисокот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спецификации : 4 нога делови; максимална висина 59.Против корозија.Карбонски влакна нозе за леснотија и ц

CP30S4 II Компактен / Travel 10 X Карбонски Влакна Tripod Алатка за Полнење Скок Нозе Гумени Нозе FLM 10 Година Огран

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

ЗАМЕНА : Заменува Panasonic DMWSHGR1 снимање зафат.Три функцијата на копчињата во една страна за лесно ракување.

Live View Голф tripod адаптер лесно & флексибилна употреба.Алуминиумски адаптер род, се вклопува во било кој ст

65" Tripod може да се користи со било која Власт Смит Преносни Работа Светлина.Изработени од Метал.Одговара

Answer : ___________________________ NOTE : Со 1 / 4 инчи завртка порта на дното, може да биде инсталиран на tripod или заграда, ит

Please wait...