0
clear
  • KINGTOP Grommets Голф Знаме со Обезбедување на Стрингови, Сите 20 L x 13 H, Ставајќи Зелени Знамиња за Двор, 420D Најлон Голф Pin Знамиња
  • -20%
  • -20%
KINGTOP Grommets Голф Знаме со Обезбедување на Стрингови, Сите 20 L x 13 H, Ставајќи Зелени Знамиња за Двор, 420D Најлон Голф Pin Знамиња

KINGTOP Grommets Голф Знаме со Обезбедување на Стрингови, Сите 20 L x 13 H, Ставајќи Зелени Знамиња за Двор, 420D

DEN 357.12

Достапност
Достапно за нарачка

420 D Најлон.Суво Чистење Само. [Параметар] : Димензија на Голф на Знамето 13"L x 20"H, 420-denier најлон материјал. [Анти-исчезнат Специјалност] : премиум 420 D најлон материјал може да биде анти-исчезнува за многу долго време;. [Професионален Дизајн] : Надгради знаме со Лесна конструкција го прави осетливи да дури и нежни бриз, давајќи голфери подобро утврдување на минимална;. [Голема претстава] : текстура знаме е направен од висок квалитет на најлон со прва класа техника дозволувајќи им да се користат во некои екстремни услови како што се во тешка-снег, downpour, или пламнал сонцето, и др.;. [Примена] : Погоден за Внатрешна/ Надворешна/ Дворот/ Градина/ Ставање Зелена/ Голф Курс за Обука, итн.; Најдобрите Подароци за денот на Благодарноста, Божиќ, Црн петок, Сајбер понеделник, Идеален подарок за семејство, деца, пријатели, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Најлон 420 D [Spec] : АМЕРИКАНСКО Знаме мерки 8"L x 6"H, 600denier полиестер материјал [Про Дизајн] : Kingtop е ажурирана зн

Fiberglass Пол, ABS Дупка Првенство, 420 D Знаме.Суво Чистење Само.УНИКАТЕН Компактен 2 секции дизајн се преносни

Метал Пол, ABS Дупка Првенство, 420 D Најлон Знаме.СТАВАЊЕ на КУП Користење на здрав ABS plastomer 6" голф дупка чаш

420 D Најлон.Суво Чистење Само [Параметар] : Димензија на Голф Знаме 8"L x 6"H, 420denier најлон материјал...

420 D Најлон.Суво Чистење Само [Параметар] : Димензија на Голф Знаме 8"L x 6"H, 420denier најлон материјал [Антиисче

Please wait...