0
clear
  • Gazechimp Воки Токи Repeater Кутија за Две Начин Реле Baofeng Puxing Transceiver
  • -20%
  • -20%
Gazechimp Воки Токи Repeater Кутија за Две Начин Реле Baofeng Puxing Transceiver

Gazechimp Воки Токи Repeater Кутија за Две Начин Реле Baofeng Puxing Transceiver

DEN 647.52

Достапност
Достапно за нарачка

-Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред. -Сите што треба е само две рачни радија и поврзување кабли до надворешен микрофон/spk пристаништа (2.5 mm&3.5 mm). -Фреквенцијата на повеќето од рачни воки-токи на пазарот е 400-470 MHz, и максимална излезна моќност е 5 W.Ова го прави ефикасно зборува опсег за 5-8КМ(само во широко отворен простор).Во некои области, како на пример во градот со високи згради, опсег е само на 1-2 км, или помалку.Со цел да имаат долги комуникација, ние треба repeater.Стандард рипитерите имаат висока цена, и може да биде комплицирано да се инсталира, па така не е потребна едноставна и евтина repeater. -Вие не треба да го промените било кој дел на радио. -Работата е многу едноставна, и без напојување потребно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Специјално и токму дизајн за Xbox Еден Контролер.Таа изгледа прекрасно и кул на вашиот Xbox Еден контролер.О

100% Полипропилен ултра тешка работна површина.Се лизга и пропадна отпорни влакна.Супериорна удобност cu

Флексибилна контрола : Сите joysticks, paddles и Гвлошки се magnetically пренослив и се индивидуализира.Хуманизирано

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

маици преголеми т кошули за жените женска кошула се облекуваат жените, tshirt гроздобер бела рамнина v деко

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Оваа детска кујнски сет има појавување на парчиња во секој рецепт и да се направи безбедно, нетоксични,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

Професионален високојаглерод, од не ' рѓосувачки челик фалсификувани ножеви со рачки од нерѓосувачки ч

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Трибенд Чип ВозиСлободен Кабел Компатибилен со Baofeng ТриБенд двонасочна Рад

Пакетот вклучува полнење Стојат и аналогни капи Официјално Лиценцирани за Play Station4 Идеален за добивање

SCUF ЕЛИТА Прецизност Палецот стапови да се Подобри прецизноста и точноста Должина и облик задоволува ра

Цена За : Секоја Durometer : 15 до 25 Брегот Густина (Кг. / Sq.Yd.) : 1 Стандарди : Вибрации Апсорпција : Ниска Отпорнос

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТА ЗА DUALSHOCK 4 : Прецизно сечење се вклопуваат Play Sation 4 (PS4 / ТЕНОК / ПРО) контролер совршено

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена platen, дел број N073798 Компатибилен со : 24864 Тип 1, 2711 Тип 1, 2711 Тип 2, 2711

Ова е DIY ТоплоFix кристал апликатори дека може да додадете искра rhinestones на вашиот објекти вклучувајќи обл

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

♫ 16" блок со NP9200, Употреба со 17" Влошки.Ова е НеОригинални Резервни Делови ♫〔Заменува дел број〕 605124 и 6035

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

Please wait...