0
clear
  • Powlankou 100 Парчиња 1/2-13 Нерѓосувачки Хексадецимален Орев, Од Нерѓосувачки Челик (304) 18-8 Ореви
  • -20%
  • -20%
Powlankou 100 Парчиња 1/2-13 Нерѓосувачки Хексадецимален Орев, Од Нерѓосувачки Челик (304) 18-8 Ореви

Powlankou 100 Парчиња 1/2-13 Нерѓосувачки Хексадецимален Орев, Од Нерѓосувачки Челик (304) 18-8 Ореви

DEN 446.16

Достапност
Достапно за нарачка

【Димензија】1/2"-13 Ореви.Тема Тип : 13 Конци по инч, Груб Навој (unc завршетоци со); Екстериер Крај : Светол Финиш; Боја : Сребро Тон; Количина : 100 Парчиња. 【Материјал】Направени на 304 Нерѓосувачки Челик, кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи, обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоша средина, кои може да се обезбеди долго време користење. 【Широк Апликации】Тоа може да се широко се користат во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи, апарати за домаќинство, комуникациски производи, брави, светла, светла, играчки, итн.Идеален за употреба од страна на голем број на работници и repairmen од plumbers да assemblymen и професионални и аматерски. 【1/2"-13 Нерѓосувачки Хексадецимален Орев】широко се користи во различни индустрии како што се градежништвото, производство, инженеринг, монтажа, авион и така натаму и служи широк спектар на употреба за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen. 【Пакет Се Вклучени】100 Парчиња 1/2"-13 Нерѓосувачки Челик 18-8 (304) Хексадецимален Завртки.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овие вратоврска падови се за F150 задните дупки,B07 V35 TGV9 и B07 V425 TTC се за пред дупки.Силна & Тешко : СИТЕ метал (

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

ПОМОШ ВАШИОТ МАЛ ГОТВАЧИ се ОСЛОБОДИ СВОИТЕ КУЛИНАРСКИ ВЕШТИНИ со нашите висококвалитетни готвење пос

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Црна Челик Underbody Камион Кутија : да се Чува на опрема за безбедно со оваа професионална одделение камион

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

Цена За : Секоја Durometer : 15 до 25 Брегот Густина (Кг. / Sq.Yd.) : 1 Стандарди : Вибрации Апсорпција : Ниска Отпорнос

Пакетот Вклучува : Содржи 3 парчиња птица папагал хранење чаши со стеги во 3 различни големини, 2 парчиња

Специјално и токму дизајн за Xbox Еден Контролер.Таа изгледа прекрасно и кул на вашиот Xbox Еден контролер.О

Солиден ласерскигравиран дизајн за исклучителни зафат.Висок пораст стап ја зголемува точноста и цел.Ек

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Висок Квалитет трајни производи за сите временски услови 5 бар упатуваа шема подобрување на силата на а

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

Ова е DIY ТоплоFix кристал апликатори дека може да додадете искра rhinestones на вашиот објекти вклучувајќи обл

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за со

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

маици преголеми т кошули за жените женска кошула се облекуваат жените, tshirt гроздобер бела рамнина v деко

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Флексибилна контрола : Сите joysticks, paddles и Гвлошки се magnetically пренослив и се индивидуализира.Хуманизирано

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена platen, дел број N073798 Компатибилен со : 24864 Тип 1, 2711 Тип 1, 2711 Тип 2, 2711

♫ 16" блок со NP9200, Употреба со 17" Влошки.Ова е НеОригинални Резервни Делови ♫〔Заменува дел број〕 605124 и 6035

Please wait...