0
clear
  • Професионални Берберот Режа Коса За Сечење Set - 1 Директно Работ На Косата Режа, Shears, Со ShearGuru (5.5)
  • -20%
  • -20%
Професионални Берберот Режа Коса За Сечење Set - 1 Директно Работ На Косата Режа, Shears, Со ShearGuru (5.5)

Професионални Берберот Режа Коса За Сечење Set - 1 Директно Работ На Косата Режа, Shears, Со ShearGuru (5.5)

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се НАПРАВИ СОВРШЕН НАМАЛУВАЊА во СЕКОЕ ВРЕМЕ : Овој луксузен и елегантен коса за сечење shears собата е изградена од рака-наострен Јапонски нерѓосувачки челик што го задржува својот остар раб до 5x подолго од редовно не ' рѓосувачки челик .Овие супериорен ножеви никогаш нема да се заклучи до или да се намалат, да се обезбеди совршено се намали во секое време.ОСТРИ, НЕПРЕЧЕНО И ЕФИКАСНО : Со ситно усовршуваа ножот и сопствени дизајниран Culton тензија прилагодување на завртка, овие shears ќе го надмине било која друга shears во својата класа.Ние инвестираат повеќе време на нашите производи, па можете да потрошите повеќе време да бидат продуктивни.СЕЧЕЊЕ на КОСАТА ВО УДОБНОСТА : Овие премиум ножици беа наменети за професионалци, ова значи дека може да се стриже целиот ден и никогаш не искуство замор.Овие удобен и лесен за употреба shears ќе ви овозможи да се намали на ден е достоен за на коса без чувство на стрес во вашите раце или рамениците makin оваа најдобар коса за сечење ножици професионални.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме толку сигурни дека ќе љубов овие shears дека ние сме вклучени нашата единствена цел живот гаранција; ако некогаш се незадоволни ние ќе се врати парите, без прашања праша.ДИЗАЈНИРАН ЗА САЛОНОТ : Ќе најдете нашите професионални shears во салони низ целата земја.Па дали сте коса стилист во потрага за повеќето удобно, ефикасна shears да ги додадете на вашата коса за сечење алатки, или родител бараат да се импресионира, на Shear Guru Професионални Shears Собата е загарантирана да се направи намалување.Цел твое денес!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Yasaka нуди висок квалитет на Јапонски shears по прифатлива цена.На Yasaka L6.5 Карактеристики Класичен, Жлеб, Дури

✂Напредни Материјали : косата shears се направени од не ' рѓосувачки челик, ракаполиран.Висококвалитетни м

Мултифункционален Кујна Ножици : мора да има готвење алатка супер остри кујна ножици, не само кујна нож

Висок Квалитет : Изработени од 100% од нерѓосувачки челик коса за сечење / чистење режа, намалување на неур

Забелешка : Тоа не може да остане во влажна средина often Regular maintenance Avoid сечење дебели ткаенини, жици, пласт

✂ИСКЛУЧИТЕЛНО ОСТРИ НОЖЕВИ : Направен од 100% Јапонски (420) нерѓосувачки челик Има одлични перформанси ко

✔️Овие коса shears се направени на Јапонски 440 C челик, еден од најдобрите материјали држи вашиот лопати по

Голем зафат за двете десно и лево раце.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ОДРЖУВАЊЕ Се : ергономски дизајнирани рачки н

Ве молиме имајте на тешки должност кујна ножици суво за да се спречи rusting по чистењето.Без разлика дали

Соработка на функционалност и дизајн со висока димензионални.ТИП NYM тенки редовни сечилото ГОЛЕМИНА 6.0 "

Стил : левак ножици во собата.Овој комплет вклучува 1 сечење режа,1 чистење режа,чешел,1 крпа и 1 режа случа

Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Во исто време, редовно сечење на косата, исто така може да го стимулира

Сегментирано заварување процес : парична казна изработка, уникатен изработка, површината парична казна

100% Ризик : ние сме посветени на подобрување на готвење искуство за секој клиент.Ергономски Дизајн : кујн

Јапонски 440 C Челик.Сечење на Смолкнување е 5.5" Вкупна Должина.Појавување На 30 Заб Чистење / Мешање На Смо

[Добра за Shears] внатрешноста е специјално дизајнирана со место за ножици да се поправи, може да се држат в

Острицата:На сечилото на овој коса clipper е многу остра, а на косата е многу добро и брзо, што лесно може да

Фалсификувани Јапонски 440 C Челик 6.0" Сечење Должина На Смолкнување 30 Заб Чистење На Смолкнување.Ергоном

Висока функционалност и дизајн Senningcut може да биде како саканиот ТИП YS UF широк редовни сечилото ГОЛЕМИНА

Фалсификувани Hitachi ATS314 Челик.Достапни во 5.75, 6.0, или 6.25 Екстремни Конвексни Раб.Доживотна Гаранција за би

6во1, 1 x Директно ножици; 1 x Чистење ножици; 1 x Крпа; 1 x Чување; 1 x Прилагодувач, 1 x чешел.Професионален фризе

✂【Професионални Дома Салон Берберот Комплет】Aszwor 12 Pcs Фризерски Ножици Комплет Вклучува : 1 Професиона

【Лесно да се чисти】Ножици за Живина се направени да траат цел живот со своите тешкидолжност нерѓосува

Рачно изработени Врежани Хривнија за Берберот.Тоа е идеален подарок идеја за многу настани, како што е Д

Доживотна Гаранција за квалитет за Кујна Ножици, ова е 100% ризик, купување, па don' t двоумете се!Закажете се

НАМАЛУВАЊЕ СОВРШЕНО ЗА СЕКОЕ ВРЕМЕ : Овој совршен Право раце коса за сечење shears е изградена од раканаост

Please wait...