0
clear
  • UMIRIKO Морска Желка Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо К?
  • -20%
  • -20%
UMIRIKO Морска Желка Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо К?

UMIRIKO Морска Желка Животинско Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof,

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување. 【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешниот ѕид со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за подобрување на ладно и топлина зачувување ефект. Не ги користат за други цели освен ладно и топлина зачувување., за да се избегне отпорност на купот. 【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елегантен!Прекрасни и уникатни дизајни на шишиња ги направи совршено прилагодени за жени и мажи, луѓе, тинејџери и деца. Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност.Додадете коцки мраз за да се задржи кул.За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена. Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место.По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална ка

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк�

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо�

Вакуум Изолирани надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и �

ВИСОК QULITY МАТЕРИЈАЛ : Долго Време за одржување на температурата, премија од нерѓосувачки челик материја

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ и ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, од и внатре и надвор од

Направени од borosilicate стакло + нерѓосувачки челик материјал,еколошки и здраво, ви донесе удобен живот.Еко�

Големина 27 Малолетните лица треба да се користи под водство на возрасни или откако ќе бидат информиран�

Расклопување и чистење се многу лесно.Оваа изолација првенство користи иновативни запечатување дизајн

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав�

холдинг време над 45 ¡æ за 10 часа, а 65 ¡æ за 6 часа.Големина 27.За Производи : може да Постојат 02cm грешки во г�

На елегантен, модерен облик на нашата обновливи шишиња со вода ги направи одлична за работа, училиште, и

Вакуум Изолирани : Нашата Американското Знаме Независност Четврти Јули Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Из�

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој�

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монта�

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

Please wait...