0
clear
  • Мраз Ролери За Лице Око Подпухналост, Teenitor Мраз Лице Ролери Massager ТМЈ Ублажување на Болка и Мала Повреда Терапија Ладна Комора Затегнете Кожата Производи за Нега
  • -20%
  • -20%
Мраз Ролери За Лице Око Подпухналост, Teenitor Мраз Лице Ролери Massager ТМЈ Ублажување на Болка и Мала Повреда Терапија Ладна Комора Затегнете Кожата Производи за Нега

Мраз Ролери За Лице Око Подпухналост, Teenitor Мраз Лице Ролери Massager ТМЈ Ублажување на Болка и Мала Повреда

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅РЕВИТАЛИЗАЦИЈА на КОЖАТА : да помогнат во намалување на лицето Борба против лицето замор и фини линии околу кревка око контура. ✅ НАПРАВИ ПОРИТЕ ИЗГЛЕДААТ ПОМАЛИ : Teenitor мраз ролери намалува порите привремено!На студенило промовира намалување, што порите изгледа многу помалку забележлива, помага да се намали Воспалението.Правење на кожата помалку да се пробие. ✅ДОМА NECESSCITY : ублажување на Мигрена главоболки, смири лето изгореници црвенило, и ви помага при болки во мускулите после напорно вежбање, промовирање на обновување на каснувања од инсекти или мала повреда. ✅ Од еден од нашите клиенти преглед : Зошто не можам да дочекам да цел овој производ?Нешто не е толку добра за да се направи оваа работа на моето лице, мојот врат!Јас сум малку постар човек и почна да добие малку залудно за мојот изглед.Ако се сакаат едноставно да се излади на вас долу, ова дефинитивно не дека се.Ако тоа може да го намали мојот подуени очи, тоа е бонус.Тоа се чувствува изграден добро, цврсти.Станува ладно лесно.Мене ми е тоа за 7 часа, а веќе се користи во тоа 3 пати.Имам некои синус прашања, денес и тоа е помагање. ✅КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?Користете го наутро по завршувањето на секојдневна нега на кожата рутина; користете го нагоре потези, се концентрира на делот што би сакале да се смируваат, нежно се тркалаат и даде притисок како што е потребно; ролери за 5-10 минути, ќе се чувствуваат на кожата се ревитализира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Користете го за да се намали подпухналост и само се разбудам си нагоре.Кога една област добива малку пре

Please wait...