0
clear
  • uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.5x15mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.5x15mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs

uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 1.5x15mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 50pcs

DEN 201.36

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол. : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол. : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Ноктите.Материјал : ноктите се изработени од месинг, кои не е лесно да се наведнуваат и има силна продорен моќ.Забелешка : Не чекан премногу тешко.Производот е едноставна структура и лесно да се скрши.Карактеристики : Круг-раководител ноктите се компактни мал и лесен за носење.Тоа не можат да работат со армирано-бетонски, само погоден за дрво и производи.Примена : Мали ноктите се широко се користи во дрвени, антички дрвна маса декорација, кутија изработка на додатоци.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Димензија】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : 13 Конци по инч, Груб Навој (unc завршетоци со); Екстериер Крај : Светол Фи

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки...

1.Се замени за WF8955 или Паралаксата 7155 Конвертор 2.Исто така, замена за 7145 и 7155 Моќ Центар 3.Автоматско ТриФ

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

маици преголеми т кошули за жените женска кошула се облекуваат жените, tshirt гроздобер бела рамнина v деко

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

PREFECT ПИРСИНГ TOOLS На 42 парчиња професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба, што вклучува 8pcs 16 G

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

Ова е DIY ТоплоFix кристал апликатори дека може да додадете искра rhinestones на вашиот објекти вклучувајќи обл

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за со

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

100% Полипропилен ултра тешка работна површина.Се лизга и пропадна отпорни влакна.Супериорна удобност cu

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред Сите што треба е само две рачни радија и п

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

Please wait...