0
clear
  • uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 2.8x40mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 10pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 2.8x40mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 10pcs

uxcell Мали Ситни Месинг Ноктите 2.8x40mm за DIY Дрвени Хардверски Додатоци 10pcs

DEN 213.36

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол. : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол. : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Ноктите.Материјал : ноктите се изработени од месинг, кои не е лесно да се наведнуваат и има силна продорен моќ.Забелешка : Не чекан премногу тешко.Производот е едноставна структура и лесно да се скрши.Карактеристики : Круг-раководител ноктите се компактни мал и лесен за носење.Тоа не можат да работат со армирано-бетонски, само погоден за дрво и производи.Примена : Мали ноктите се широко се користи во дрвени, антички дрвна маса декорација, кутија изработка на додатоци.Тие, исто така може да се инсталира со шарки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

Тешки вратата затка е совршен за користење во индустриски / комерцијални средини.Издржливи гумена кон

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

♫ 16" блок со NP9200, Употреба со 17" Влошки.Ова е НеОригинални Резервни Делови ♫〔Заменува дел број〕 605124 и 6035

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

Пакетот Вклучува : Содржи 3 парчиња птица папагал хранење чаши со стеги во 3 различни големини, 2 парчиња

Цена За : Секоја Durometer : 15 до 25 Брегот Густина (Кг. / Sq.Yd.) : 1 Стандарди : Вибрации Апсорпција : Ниска Отпорнос

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

ПОМОШ ВАШИОТ МАЛ ГОТВАЧИ се ОСЛОБОДИ СВОИТЕ КУЛИНАРСКИ ВЕШТИНИ со нашите висококвалитетни готвење пос

【Димензија】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : 13 Конци по инч, Груб Навој (unc завршетоци со); Екстериер Крај : Светол Фи

PREFECT ПИРСИНГ TOOLS На 42 парчиња професионални пирсинг комплет вклучува сè што ви треба, што вклучува 8pcs 16 G

Лесно се чисти вашиот протези со Fremouth Ортодонтски Flossers.Тенка контрола рака слајдови помеѓу забите и се

Овој комплет вклучува Andis Cordless ТOutliner Li Тример & a KEPSE Вратот Duster.Истите перформанси што ќе го добиете од ТOu

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќен Мотор – Екстремни перформанси од нашите нови max моќ висок вртежен момент на моторот.Оваа моќна ко

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Оваа детска кујнски сет има појавување на парчиња во секој рецепт и да се направи безбедно, нетоксични,

Please wait...