0
clear
  • ZOONAI Јога Рака се Водат Бенд Трајни Памук Вежба Рака за Истегнување, Јога, физикална Терапија, Танц, Фитнес Вежби
  • -20%
  • -20%
ZOONAI Јога Рака се Водат Бенд Трајни Памук Вежба Рака за Истегнување, Јога, физикална Терапија, Танц, Фитнес Вежби

ZOONAI Јога Рака се Водат Бенд Трајни Памук Вежба Рака за Истегнување, Јога, физикална Терапија, Танц, Фитнес Вежби

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не-еластична бенд, Едноставен Дизајн, најлесниот начин за да се усоврши вашата пракса е со јога рака.Материјал : Високо Квалитетен и Издржлив Памук, не се фаќа остро, заштита на раце од повредување.Големина : 183cm(72.04") долг, за 3.8 cm(1.49") широк, да ги обезбеди сите потребни поддршка за да се задржи рамнотежата.Д-прстен дизајн е анти-лизга и лесно да се прилагоди, да обезбеди дополнителна стабилност и флексибилност за да се протега, јога, терапија, тренингот, и повеќе.Одлично за почетници, средни, напредни, мажи, жени и деца!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Може да биде лесно рака мијат по употреба, отстранување на пот или било нечистотија.Погоден за различни

【Отпор Бендови 5pack】 : збир на отпор бендови вклучува пет бои претставуваат различни затегнувачка сила.

Тоа е Позиција : Невозможно, работнавашиот кревет трилер филмот вас и Бутик секс позиција зголемување н

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

ШАРЕНИ ПРИЛАГОДЛИВИ ОТПОР БЕНДОВИ – Жолта (10 lbs), Црвена (15 кг), Сина (20 кг), Грин (25 кг), Црна и бела (30 кг).Бен

Предности на антенски јога : Readjust на spine Reduce болка во грбот и мускулите aches Healthier дигестивниот систем и ли

Оваа рака на Рака подобрување на изгледот на вашата Електроника и додадете сметководствена погодност с

【Безбедно и издржливи】отпорот бенд е направен од висококвалитетни материјали, има мазна и сјајна изгл

8 јамка дизајни се обезбеди доволно простор и одберете отпор за да ги задоволат вашите потреби.Погодна з

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

На сисал влакната наежвам влакна се компресирани заедно со серпентина да се создаде неспоредлив издржл

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

❤️❤️Рафинирана кожа надворешен слој и парична казна кашмир ткаенина поставата за меко чувство, компл

Please wait...