0
clear
  • NutriChef Нерѓосувачки Затоплување Топла Плоча - Одржите Храната Топла w/ Преносни Електрични Храна Фах Јадење Потоплите w/ Црно Стакло Врвот, За Ресторан, Партии, Вклуче
  • -20%
  • -20%
NutriChef Нерѓосувачки Затоплување Топла Плоча - Одржите Храната Топла w/ Преносни Електрични Храна Фах Јадење Потоплите w/ Црно Стакло Врвот, За Ресторан, Партии, Вклуче

NutriChef Нерѓосувачки Затоплување Топла Плоча - Одржите Храната Топла w/ Преносни Електрични Храна Фах Јадење

DEN 811.20

Достапност
Достапно за нарачка

ДРЖИ ЧИНИЈА ТОПЛА : Nutri Chef Електрични Топла Плоча може да се користи w/ печење листови и оброците јадења.Тоа обезбедува дури и комплетна храна, затоплување способност која загрева вашата храна до 203°F. Одлична за домашни партии, банкети, buffets.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само притиснете за да го вклучите прекинувач, на индикатор светлото доаѓа на кој значи лента е до загревање.Загрејте за најмалку 5 мин пред ставање тави на врвот.На темп на црно стакло лента е околу 95 степен целзиусови степени.КУЛ ДОПИР на МЕНУВАЧОТ : Карактеристики лесен-за-транспорт електрични потоплите фах w/ удобен кул допир носат рачки.Само треба минимално време/напори за да се подготват и да им служи.Совршен за секоја прилика насекаде, се безбедни за употреба во кој било маса или countertop.НЕ-СТАП СТАКЛО ВРВОТ : храна грејач карактеристики тешки нерѓосувачки челик, градежништвото, space-заштеда на дизајн, не-стап и отпорни на топлина калено стакло површината w/ 16.5" L x 11.0" W греење фах големина и лесен за чистење на површината.ENERGY SAVER : На 180 вати електрична јадење печка ви овозможува да уживате во вашата омилена чинија додека е жешко!Таа користи ниска потрошувачка на енергија за ефикасна и висок напојува греење на елемент кој е безбедно за употреба со било која отпорни на топлина сад во вашата кујна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вистински ОЕМ замена дел.AJ Antunes Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вертика

Подеднакво загреан & трајни : Оваа храна потопло со 3 делови се направени од не ' рѓосувачки челик 304, која

★Нашите вклучена храна потоплите карактеристики голем капацитет пан (57.5x38x27cm во димензија) Еден Плех : 30

Нашата храна потоплите ќе продолжи да ви обезбеди со топол ручек.Нашата храна потоплите ќе продолжи да

【Меѓусебно Дизајн】Стандард тави, кој работи со 8.26" длабоко стандардна големина прегради од сите голем

На зрачењето област е за 44 cm, која може да се сретне на термичка изолација потребите на повеќето храна.Пр

Високо Квалитетен Материјал : Храна потопло со нерѓосувачки челик абажур, Солиден, висока температура о

○Карактеристики 1.На абажур е 250mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Категорија : Загрева Полица Храна Потоплите Димензии (LWH, Wt.) : 44 x 23 x 9 Инчи; 30 Фунти.GloRay Капка Во Загреана П

GloRay® Пица Потоплите, Контра Врвот, се ПоминеПреку, quad коса полица, 36" x 24" длабоко, од не ' рѓосувачки челик

○Карактеристики 1.На абажур е 185mm во дијаметар 2 Бесплатни телескопски суспензија линија.Телескопски о

Надворешните димензии се 13 x 10 x 4 инчи, внатрешниот size 12 x 9 x 4 инчи, совршен за да се држете за да се оди кап

Вистински ОЕМ замена дел.AJ На песни Преглед делови за поддршка на нивната линија на високобрзински вер

Гаранција : Една година onсајт на делови и работна гаранција, плус една дополнителна година делови само г

Одговара Гром Група (Катран Хонг) SEJ22000 / SEJ21000 / Zojirushi THA803 S / Вклопуваат Amko SEJ22000 / Вклопуваат Adcraft RWE50 / В

Овој Вулкан "ФОЛКСВАГЕН" е .Овој бесплатен стои модел има 1" дебела врвот и од страна на изолација.Ова зат

Челик надворешната школка со лесензачистење на црно во прав заврши.Нерѓосувачки Челик 10.5 qts вметнете вк

УБАВ КВАЛИТЕТ пареа пан е изградена од нерѓосувачки челик, кој е ослободен од ' рѓа и корозија.Со зајакн

【Приоритетни материјал】целокупниот материјал е направен од дебела нерѓосувачки челик, што е повеќе о

Вистински оем замена дел.Кливленд стана светски водечки производител на пареа, готвење, опрема и foodservice

Please wait...