0
clear
  • Marubhumi Мека Бања Душеци за Бања Реверзибилна Памук Килими (Сина, Овална - 21 x 34 Инчи)
  • -20%
  • -20%
Marubhumi Мека Бања Душеци за Бања Реверзибилна Памук Килими (Сина, Овална - 21 x 34 Инчи)

Marubhumi Мека Бања Душеци за Бања Реверзибилна Памук Килими (Сина, Овална - 21 x 34 Инчи)

DEN 993.60

Достапност
Достапно за нарачка

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајниран да седат заедно со када, туш, тоалет, мијалник или суета и да се обезбеди удобно, топло, суво место и за тебе да стои.СОВРШЕН ЕДЕН : Овие килими се достапни во различни трендовски бои и форми за лесно да одговара и да се координира со вашите внатрешни работи стил и Décor.КВАЛИТЕТ : Мека на допир и силна пациентот материјал дава луксузен допир, СПА-како квалитет и удобност што е издржлив за да се одржи за долго време.СОВЕТИ за НЕГА на : Измијте се со Ладна Вода, Нежно Циклус и Собори Сува Ниско; Не користете Кајгана.Лежеше рамен да се исуши.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : употребувајте на руг лагер помеѓу тротоарите или carpeted површини е препорачливо да помогне да се спречи преносот на бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Удобно Material The не се лизга бања мат е многу мека.Нашите килим мат, исто така, може да се вклопи во вашите м

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

【Против Пролизгување Поддршка и Супер Абсорбента】Овој мат карактеристики на антипропадна латекс под

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

85% Полиестер, 15% Polymide.Увезени.Микрофибер shag бања килим во Seafoam Зелена обезбедува удобно кадифен место да

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

(Ultra абсорбента и меки)Сите од нашите мат влошки се изградени на премиум микрофибер материјали, може да г

МЕКИ И НЕПРОПАДНА : 17.7 X29.5 Инчен / 45*75см,Нашиот кат мат е да се направи на мека корални сомот,тоа обезбедув

100% Памук 100% Памук.Француски Connection комбинира безвременски стил, иновативна техника, како и висококвалит

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceoземјата бања мат.Бања килим може да си го ци

100% Памук.Изработени од 100% премија памучен материјал; Круг мат мерки 30"L x 30"В Стилски бања килим, што ви да

Please wait...