0
clear
  • Glarks 105Pcs 6 Големина Браун Тешки Ноктите на Анти-Лизгачки Чувствува Влошки за Мебел Столици Столици Маси Нога Нозе - 14mm / 17mm / 20mm / 22mm / 24mm / 28mm
  • -20%
  • -20%
Glarks 105Pcs 6 Големина Браун Тешки Ноктите на Анти-Лизгачки Чувствува Влошки за Мебел Столици Столици Маси Нога Нозе - 14mm / 17mm / 20mm / 22mm / 24mm / 28mm

Glarks 105Pcs 6 Големина Браун Тешки Ноктите на Анти-Лизгачки Чувствува Влошки за Мебел Столици Столици Маси Нога

DEN 261.36

Достапност
Достапно за нарачка

✔1. Тип на производ : Висок квалитет браун тешки ноктите на анти-лизгачки чувствува влошки. ✔2. Материјал : Висок квалитет на јаглероден челик нокти, Боја : Кафена. ✔3. Пакетот Вклучува : 6 големина на 14mm, 17mm, 20mm, 22mm, 24mm, 28mm вкупно 105pcs во јасна кутија, може да ги исполни вашите различните потреби во животот. ✔4. Производ Функција : мека чувствува подлога може да анти-лизгачки, намали триењето на бучава, одржување на земјата совршен. ✔5. Примена : Совршен за дрвени маси, столчиња, клупи и други дрвен мебел предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Доволно количество : има 4 самолепливи чувствува лента ролни што може да се совпадне со различни мебел в

ОДЛИЧНО го исклучите ЕФЕКТ : на косата Нога Силиконски Капи Кат Заштитници може да екстремно намалување

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Популарната Големини за Чести Користи Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, мо

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Оваа castor првенство има надворешен дијаметар на 65mm во најширока внатрешниот дијаметар е 60mm на врвот која

МЕКИ, НО ТЕШКО Нашите мебел влошки се меки, но тешко со здрави екопријателски материјал на висока јачин

【УБАВА И АНТИ ' РЃА】Прилагодливи мебел нозе орев и конец површина од поцинкуван синтеза, формирање маз

Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ Одговара двете круг & плоштадот СТОЛ НОЗЕ, СО ДИЈАМЕТАР

Лепило браник влошки количина : 90 парчиња (40 парчиња цилиндрична форма, 50 парчиња hemispherical форма); Добар за

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Алуминиум Диск.Име на производ : Алуминиумско Диск; Тежи

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

[Она што Ќе Добиете] пакетот доаѓа со 10pcs на круг гума браници во 0.94" / 24mm Врвот Кол, 0.75" / 19mm Дното Кол, 1.22" /

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНЛесно да се лизга,се спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучав

Please wait...