0
clear
  • UEETEK Мека Подигнат со Олово за Зајаци Bunny Малку Миленици - Големина XL(Розева)
  • -20%
  • -20%
UEETEK Мека Подигнат со Олово за Зајаци Bunny Малку Миленици - Големина XL(Розева)

UEETEK Мека Подигнат со Олово за Зајаци Bunny Малку Миленици - Големина XL(Розева)

DEN 204.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет за издржливи и долготрајни носи.Удобно да се носат поради мека баласт.Мека подигнат со целосно еластична поводник на 120cm (47 in).Екстра најлон рака со snap тока, прилагодлив во градите и стомакот.Дизајниран за мали зајаци помеѓу 1,5 кг и 4lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Премиум Материјалот】Овие 2 инчен олимписки barbell јака стеги направени од засилен пластика и висока јач

Брзо го Промени Тегови брзо ослободување заклучувањеотворете лост го прави брзо и лесно да се разменув

Премиум Материјал : подигнат поводник е направен од висок квалитет на најлон материјал, удобно и дише, ц

Вашата мачка заслужува уникатен и стилски дизајн, Со цел да се направи вашата мачка да биде симпатична к

Ја спречува плоча тегови од лизгање исклучување бар.Совршен за секого и секој салата, или домашна опрем

Совршен За Crossfit, Кревање и Моќ Обука : Нашиот бар менгеме јаки се во можност да го издржат големи количин

Прилагодливи Дизајн : 711.8 инчи во должина, 3 / 8 инчи во ширина.Направени од висококвалитет полиестер, меки

Убаво стокмено во Јапонија со традиционалните Кимоно print за да ги даде на вашиот кат изгледа единствен д

Модерен felines ќе изгледаат одлично во овие новото јака дизајни.Бојакоординирани "Meow" токи и ѕвона им даде

Цел : Поводник за мачки / Мачка поводник и темперамент / Мачка темперамент и поводник set / Подигнат dog Japanese

КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Мека памучна крпа и парична казна рачно изработени, повеќе се грижи за ма

Против Пролизгување : има дебел солидна најлон тело и во set не се лизга подлога да се зголемува триењето

✅ ★Мултифункционален Тензија јаже : Ова фитнес опрема е сеопфатна, погоден за сите луѓе, тоа ќе можат да

Удобно : миленичиња вест е специјален дизајн може да се еднакво дистрибуирате градите и рамо притисок з

Бар Пролет Јака : АБС материјал се справи, екопријателски и безбедно да се користи.Стега за Гира : Тока те

Големина : 7.511.02инчен јака за женските мачки, прилагодлив јака за повеќето кучиња и мачки.Пред купување н

Лесно да се носат и продавница!.Веќе не се грижите за лизгачки! 1 инч + 2 инчи, 2 пара со 4pcs, и 2 кул комбинаци

Јаже должина на Хрчак Подигнат Јаже се прилагодува,лесно да се носат и се лизга надвор,максимално го заш

Флексибилни за да се носат : јака заеднички се ракаплетени со јаже дека можете лесно може да се прилагод

Прилагодливи за совршено се вклопуваат.Овозможува максимална контрола над куче без ризик од гушење, ил

Мачка Јака Должина е прилагодлив од 7.5" да 11.5",која одговара за мачки и маче.Ве молиме мерка на вашата мач

Погоден за повеќето затворен и активности на отворено.Убава и дарежлив, удобен за носење.Прави вашите м

Убав мачка јака со idознака.Можете да пишувате вие адреса и / или телефонски број во внатрешноста.Прилаго

TACO CHEWSDAY МИЛЕНИЧЕ МАТЕРИЈАЛИ : Taco вторник бил измислен за луѓето, па затоа измислил Taco Chewsdays за домашни ми

7"(36cm50cm),ширина : 1"(2.7"(12cm), ширина : 2.Погоден за Различни домашни Миленици Вашето домашно милениче ќе го сак

Мачка памук лак вратоврска прилог на црн сомот мека отцепување јака за мачка или мало куче.Лак вратоврс

ИЗГЛЕДА НЕВЕРОЈАТНО НА ВАШАТА МАЧКА Нашите клиенти ја сакаат оваа единствена Pettsie сет.Се стилски и шарм

Сите еластична, еластичен ткаени најлон јаки облека вашата мачка во безбедноста и удобноста.Се водат Тк

Please wait...