0
clear
  • 2 Пакет BaoFeng УВ-5R Висока Моќност Tri-Сила Преносни двонасочна Радио 3800mAh Батеријата со 18.89 Инчен ABBREE Тактички Антена
  • -20%
  • -20%
2 Пакет BaoFeng УВ-5R Висока Моќност Tri-Сила Преносни двонасочна Радио 3800mAh Батеријата со 18.89 Инчен ABBREE Тактички Антена

2 Пакет BaoFeng УВ-5R Висока Моќност Tri-Сила Преносни двонасочна Радио 3800mAh Батеријата со 18.89 Инчен ABBREE

DEN 598.80

Достапност
Достапно за нарачка

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGM-UV5 R.Со 18.89 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони.Со 3800m Ah висок капацитет на Батеријата, работното време се повеќе издржливи.Двоен дисплеј / двоен режим на Автоматско Заклучување на Тастатурата,.Пакетот Вклучува : 2 X Преносни радио,2 X Антена,2 X Li-ion батерија пак,2 X LI-ion полнач,2 X Спојувалка за каиш 2 X прашка,2 X Слушалка,2 X User ' s manual,2 X AR-152 A КС Тактички Антена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : дрвена рамка структура на нашите виси птица хранење сад играчка е направен од

Висок Квалитет трајни производи за сите временски услови 5 бар упатуваа шема подобрување на силата на а

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Трибенд Чип ВозиСлободен Кабел Компатибилен со Baofeng ТриБенд двонасочна Рад

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Цена За : Секоја Durometer : 15 до 25 Брегот Густина (Кг. / Sq.Yd.) : 1 Стандарди : Вибрации Апсорпција : Ниска Отпорнос

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

Овој комплет вклучува Andis Cordless ТOutliner Li Тример & a KEPSE Вратот Duster.Истите перформанси што ќе го добиете од ТOu

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

маици преголеми т кошули за жените женска кошула се облекуваат жените, tshirt гроздобер бела рамнина v деко

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки 1.5 Дијаметар Н

ЗГОЛЕМЕТЕ ја ВАШАТА БРАДА РАСТ НА движење Поради својата корисна големина, може да имаат Activator брада се

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

Twist Lock Близнак Microswitch да се uséd со PL1000 опција за да се префрлите polarities, или да работат сигнали или панел св

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Но

Оваа детска кујнски сет има појавување на парчиња во секој рецепт и да се направи безбедно, нетоксични,

Специјално и токму дизајн за Xbox Еден Контролер.Таа изгледа прекрасно и кул на вашиот Xbox Еден контролер.О

Please wait...