0
clear
  • Белење на заби Систем,Природен Гел, Комплет(2 Парчиња),Ефикасни,Безболен,Професионално Формулиран или Smart Белење,Убава Бела Насмевка,Погодно Четка за на пат Употреб
  • -20%
  • -20%
Белење на заби Систем,Природен Гел, Комплет(2 Парчиња),Ефикасни,Безболен,Професионално Формулиран или Smart Белење,Убава Бела Насмевка,Погодно Четка за на пат Употреб

Белење на заби Систем,Природен Гел, Комплет(2 Парчиња),Ефикасни,Безболен,Професионално Формулиран или Smart Белење,Убава

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ефикасно и брзо да ги отстрани години на дамки предизвикани од кафе, чај, вино, пушењето, сода и повеќе.Искуство вашиот Нов Освежување Насмевка во 7-10 дена со нашето Професионално Белење на Заби Пенкало, 35% Carbamide Пероксид Формула.Нејзините природни нане вкус ќе ја држиш устата чувство на свежи.Удобен и Патување Пријателски.Компактен и пренослив белење на пен го прави напор да ги избелуваат забите дома или on-the-go.Едноставно пресврт на дното на пен да се изложуваат на белење на гел и боја на секој заб да ги избелуваат во помалку од 1 минута.Не коцки, калапи, стоматолог посети или хаос за да се справи со.Гелот за избелување е дебела за да се спречи истекување и има силна извртување механизам да им помогнам на гел преку четка совет за секоја употреба.Највисок квалитет на одобрени гел на пазарот.Безбедно и Нежно за Секојдневна Употреба.Користете го овој белење на заби пенкало 1-2 пати на ден во удобноста на вашиот сопствен со последователни употреба.забите може да стане 4 до 8 нијанси побели.Брзо го спречува нови дамки од поставување така ќе може да се задржи вашите бели и здрава насмевка.Брзи Услуги На Клиентите.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас и нашиот тим ќе бидат подготвени да ви помогнат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашите комплет содржи remin гел додека многу други колекции не.Мора да има ставка!.Професионална Сила Carbamid

Професионално белење на заби сенка водич 20 нијанси со ласерски гравирани брои.Доаѓа со модерен алумини

Првата 1Час AtHome Белење На Производот Кога Било!.Секојдневно заби белење систем кој го заменува вашиот бе

Комбинација на 5 парчиња висока моќност сини LED,2 парчиња висока моќност црвени LED и 8 парчиња пурпурна ,ви

Remineralized Заб Прав Помага remineralize заби со калциум, стронциум, бор и други трага минерали се најде во природ

ВИДЛИВ БРЗИ РЕЗУЛТАТИ Користете го овој пенкало 12 пати дневно.Види видливи резултати по само неколку т

15+ Белење Третмани : на белење На заби пенкало содржи 35% Carbamide Пероксид белење на гел, тоа ќе го отстрани з

100% чиста и природна врвен квалитет.Neem Заболување е природен извлечена од Neem Дрво од индуцирана или физи

На мека четка совет рамномерно палта површини на teeth Shelf Живот : 3 years Caution : 1 За најдобри резултати, се повт

ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТИ ПО ЕДНА УПОТРЕБА : На Светли Бели Насмевки заб белење на јаглен во прав е 100% ефикасна и

БЕЛЕЊЕ на ЗАБИ КОМПЛЕТ : Специјално дизајнирани за белење на гел формула е причината зошто ние го имаме

НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ MOLANU Смирувачки Јака за Мачки поддржува мачки подобрување на несаканите однесувања, н

Без Алкохол!.Комбинацијата на состојки обезбедува ionic чистење моќ во областа на отстранување плак.Внима

Ги ОТСТРАНУВА ГОДИНИ во ВРЕДНОСТ ОД ДАМКИТЕ DentaPro 2000 Останат Дома 3D Белење на Заби Комплет Делукс Издани

Ќе добиете (1) 0.63 оз цевка на Врвот Белење Emulsions, (1) Стапче апликатори, (1) се Залагаме за лесно контра склад

????Повеќенаменски забен камен Отстранување Четка : Стоматолошки дамка смена може да ви помогне во чисте

Во исто време, на задниот дел од синтетичка смола заби и основата треба да биде малку поднесени за олесн

Средство за учење во лабораторија или во училница, за наставниците да им помогне на студентите да науча

Оди Насмевка обезбедува единствени, заштеда на време технологија обезбедува најдобар орална нега ПЛУС

САМО погоден за носене ALIGNER ПОЧИСТА Безбедно белење и чистење на onthego.Совршен за по јадење кога не может

ИМААТ ПОЧИСТА И ПОСИЛНИ ЗАБИ Вашата уста е изложен на различни видови на отрови секој ден.Валкани Устат

КВАЛИТЕТ : Импресивен Насмевка белење на заби пенкала произведени во ФДУ регистрирани објекти.РЕЗУЛТАТ

Please wait...