0
clear
  • КООРДИНАТОР Ултра се Одржи Чипка Toupee Коса Екстензија Двојно Двострано Лента C Форма 36pcs/пакет
  • -20%
  • -20%
КООРДИНАТОР Ултра се Одржи Чипка Toupee Коса Екстензија Двојно Двострано Лента C Форма 36pcs/пакет

КООРДИНАТОР Ултра се Одржи Чипка Toupee Коса Екстензија Двојно Двострано Лента C Форма 36pcs/пакет

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Warweproof, sweatproof,анти-алергија,долготрајни.Најдобар квалитет лепило материјал,висока јачина акрилик лепило дава многу висока обврзници сила на косата.Исклучително мазна лепило за одлична графика настапи.Никаква трага и лесно да се чисти.Двојно двострано,лесно да се закачите и да ги отстраните.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакување од 2 секој пакет 30 Има тесна.Не ooze.Цинк слободни.Море Обврзници Протеза Лепило е cushiony, мека печа

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

Се користи еднаш дневно за сите денот задржете.Fixodent Целосно Бесплатна протеза лепило нема вештачки вку

Fixodent Протеза Лепило со светлина, нане вкус посебно дизајниран за комплетна нега.Комплетно решение со 3 п

Еден Од Најсилните Ленти на Пазарот.Без Сјај Ефект.Одлична за употреба на предната Коса Линија.Користит

На лагер е бело, но вистинските лента е јасно.Тоа има уретан превозникот дека е екстра еластичен, што го

Безбедна протеза лепило за посилна целиот ден удобно задржете.Ooze слободни, за разлика од протеза пасти

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

Зора до Темно Употреба еднаш на ден за цел Ден се Одржи.Fixodent & Заборавајте Тоа!.Задоволство гарантира или

5 Инчи Протегала Медиум Капа (Просечна Капа Големина) со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли.Можете да го носат

Силно лепило, водоотпорни и отпорни.Трае околу 2 недели.Подолго во зависност од користат.Лесно да се отс

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја тр

Свеж, чист вкус.Помага за контрола на протеза мирис и помага да се одржи протези тесни на целиот ден, дол

МОДЕН ТРЕНД : коса, плетенка прстени се нови топли косата додаток; Стојат во вашата коса и додава внимани

Xiweiya Синтетички Розово Злато Розова Долга Брановидна Чипка Пред Перики е направен од 100% Мека Топлина От

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако ви се допаѓа!5.Прилагодување на whipstitch

Обично лепило може да трае 35 месеци.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

Силни и Издржливи долготрајни лепливоста, што се користи за перики.Useing Удобна и здрава на вашата глава,

На Перики Се Рачно Изработени Од Страна На Професионални Квалификувани Работници.Синтетички Влакна Мо

Обично лепило може да трае 24 недели.Противалергиски за чувствителна кожа.Лесно да се однесуваат и да ги

100% Богородица Монголски Човечка Коса.Природна Боја Cound Биде Обоена во Други Бои.Без Пролевање Не Метежо

Вие не мора да се грижите за вашиот перика или toupee падне затоа што од природни масла, пот, или wetness!Нашите

Ја подобрува врската во која хемиска природа на супстрат се противи на лепливоста.Може да се користи за

Никаква трага и лесно да се чисти.Двојно двострано,лесно да се закачите и да ги отстрани,за професионал

Milliput е разноврсна манипулативни две дел епоксидна китови кои кога се измешани заедно поставува хард ро

Држете Време 68+ Недели,Мат финиш со лента значи дека нема да блесне преку коса систем.Висок Квалитет на :

【Пакување листа】 Невидливи перика лепак 1.3 оз (38 ml) *1, Перика лепак смена 1oz (30 ml) *1, Перика капи *1, Мазнење

100% Богородица Перуанскиот Човечка Коса.Природна боја може да биде обоена да било друга боја.Друга Боја

Please wait...