0
clear
  • SoColorblindness Корективни Очила, Корективни Очила Рамка Colorblindness Унисекс Боја Слабост Мобилност & Секојдневно Живеење Сида W/Чување
  • -20%
  • -20%
SoColorblindness Корективни Очила, Корективни Очила Рамка Colorblindness Унисекс Боја Слабост Мобилност & Секојдневно Живеење Сида W/Чување

SoColorblindness Корективни Очила, Корективни Очила Рамка Colorblindness Унисекс Боја Слабост Мобилност & Секојдневно

DEN 2736.00

Достапност
Достапно за нарачка

Очила Рамка Colorblindness - Боја Корекција На Очила За Некои Може Да Се Постигне Бојата Смисла На Луѓето Се Менува Резултати.Види Вистинската Боја За Прв Пат И Да Се Сврти Избелени Боја Во Светли Различни Бои.Очила Боја Слабост - Се Зема Постоечката Технологија И Работеше Со Водечки Експерти За Да Се Развијат Нови Унисекс Целосна Рамка Очила, Стилски Доволно, Истиот Изглед Како Обични Очила За Сонце, И Нема Психолошки Товар Да Се Носи.Очила Colorblindness Очила - Модерна Корективни Очила за да Може Ефективно да се Подобри Пациентот Боја Смисла И да се Подобри Бојата Резолуција.Искуство Вистинската Убавина На Светот Во Отворено Сценско Локации И За Затворен Простор, Гледање Телевизија, Игри.Црвено‑Зелена Слепи Очила - Специјално Дизајниран За Коригирање Црвено‑Зелено Слепило И Црвено‑Зелената Боја На Слаба.Резултатите Варираат во Зависност На Поединецот Видот И Степенот На Боја Визија Дефицит.Боја На Слепите Наочари - Colorblindness Корективни Очила Е Наменета За Младите Возрасни Нагоре Монтирање.Ви Овозможува Да Видите Повеќе Живописни Сцена, Додадете Очила Степен За Да Ги Собере Луѓето Кои Страдаат Од Двете Боја Слепило И Кратковидост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МултиView Стил 7 е класичен monel метал машки големина правоаголна форма.Овие компјутерски читање очила фун

Шминка Шминка Очила Ако сте hyperopic, како ќе се реши шминка проблем?Оваа величаат шминка очила може да ви п

Висок квалитет позлата и квалитетно производство.Производ Големина, Леќа Ширина : 53mm / 2.Стандард pupillary д

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.НулаОтпорни Слој на кожата.Леќа ширина : 49 милимет

Очила Рамка Colorblindness Боја Слепи Correctionthis Боја Корекција На Очила Можат Да Ви Помогнат Со Вашите Боја Визи

Стандард одговара правоаголна форма мода рамка читателите.Сет од 3 читање очила боја различни вклучува

Случај Материјал : Пластика.Должина : 6.6 cm / 2.6", Ширина : 4.6 cm / 1.8".Случај Дебелина : app3.2cm / 1.2".Тоа е совршен за

Композитни рамка.Демо леќа.неполаризирани.Леќа ширина : 50 милиметри.Мост : 21 милиметри.Рака : 145 милиметр

Сет од 2 Компјутер Читање Очила Голема вредност за квалитет на производот.Компјутер Читатели блокови с

Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2.04 инчи.Леќа висина : 1.3 инчи.Мост : 0.59 инчи.Р

Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас за целосно враќање на

Со помош на овие забавна и интересна фотографија реквизити, фотографирање повеќе не е здодевен и вибрац

Мулти фокус леќи со две нивоа на зголемување за близина и средни растојанија.Отпорен на гребење CR 39 леќи

Увезени.Пластична рамка.Леќа ширина : 50 милиметри.Мост : 18 милиметри.Види светот во елегантен стил облеч

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 Пар на Гама Зраци Дигитални Очила со x Blue портокал жолто обоени леќи и прилагодливи н

Ако не сте задоволни со одговара на вашите читатели ќе им понуди целосна наплата или замена во рамките н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Континуирано око прегледи се неопходни за да се утврди твоето око, здравствен статус и визија потреби.Л

СТОП ЗА ГУБЕЊЕ НА ВАШИТЕ ЧИТАТЕЛИ.Најлесниот начин да ги изгубите вашите читатели е поставување на нив

Метална рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 54 милиметри.Мост : 18 милиметри.Адвокатско Presbyopic О

Модел : IDEN PM8219 Боја : 1566 Наочари Проѕирен Сина w / Заоблачено Демо Леќа 100% Автентични Нови.Eye Size 52mm / Мост 16

Please wait...