0
clear
  • Синозелена Прилагодливи Мека гума за џвакање Кабелот за Маски Удобно Мека Гума Токи Прилагодувач Еластичен Материјал за Шиење Материјал DIY Еластична Маска за Прав
  • -20%
  • -20%
Синозелена Прилагодливи Мека гума за џвакање Кабелот за Маски Удобно Мека Гума Токи Прилагодувач Еластичен Материјал за Шиење Материјал DIY Еластична Маска за Прав

Синозелена Прилагодливи Мека гума за џвакање Кабелот за Маски Удобно Мека Гума Токи Прилагодувач Еластичен Материјал

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

⭐ Квалитет Полиестер Материјал - Еко-Пријателски & Високо Трајни Уво Маска Канапи за DIY Маски. ⭐ Удобно & Прилагодливи - Меки силиконски adjusters да се обезбеди совршено се вклопуваат и помош околу ушите. ⭐ Боја Различни - Уво маска канапи кои се продаваат во седум различни бои опции за крајна различни. ⭐ Мулти-цел - Може да се користи за сите видови на маски и DIY занает проекти кои бараат уво циклуси. ⭐ Што Се Вклучени? - Секоја боја е продаваат како еден пакет од 50 парчиња кои може да се направи 25 пара на earloop.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Предупредување : за Секој пакет вклучува 1 Тркалаат еластична бенд,10 Компјутери носот мост Ленти и Квали

Екопријателски материјал, одлична еластичност, лесна тежина, носатотпорни, и издржливи.Се чувствува уд

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

✅ 3 РОЛНИ ЕЛАСТИЧНА БЕНДОВИ ЗА ШИЕЊЕ Еластична бендови Вклучени 3 боја во овој пакет; боја : бела, црна и

✔ Тоа исто така може да се направи во косата врски, конска опашка и плетенка сопствениците, или чевли вр

МИЛИ СПЕЦИФИКАЦИИ 1" ЕЛАСТИЧНА WEBBING / MOLLE WEBBING МАСЛИНОВО (OD) ЗЕЛЕНА СЕ ПРОДАВА ОД ДВОРОТ.Овој објект се пр

Димензии : должина200 двор; width1 / 4 инчи.Одлична Еластична : еластичен бендови во сад се водат еластична деф

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени ❦ Трајни и Прифатлив

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

На маски направени со себе го стимулира креативноста и имагинацијата на уметнички активности.Направи м

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

✅ ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ : Нашата силна еластичен мозок е направена од врвен квалитет плетени рамен еласти

Ширина 20 mm.Оваа Еластична има една четвртина украсена со метални ленти.Употреба : еластичен се користи з

СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Еластична бендови, исто т

Боја : Бела; Димензии : Ширина 1 / 4 инчи(околу 6mm); Вкупната Должина : 200 Дворови; Дебели : околу 1mm.Материјал :

Широк апликации : вие не може да го скрати еластична бенд јаже во должина сакате, што го поседувате лицет

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Така одат напред, да дизајнира, да се создаде, да ги споделат и да го спаси животот со DIY заштита производ

Please wait...