0
clear
  • Thokko Цинк, Обложени Груб Навој Countersunk Филипс Тешки Дрво/Авто за Дупчење Base Завртки со Bugle Главата (#7 x 1-3/8 во, 150)
  • -20%
  • -20%
Thokko Цинк, Обложени Груб Навој Countersunk Филипс Тешки Дрво/Авто за Дупчење Base Завртки со Bugle Главата (#7 x 1-3/8 во, 150)

Thokko Цинк, Обложени Груб Навој Countersunk Филипс Тешки Дрво/Авто за Дупчење Base Завртки со Bugle Главата (7

DEN 222.00

Достапност
Достапно за нарачка

150-ПАКЕТ НА ЦИНК-ОБЛОЖЕНА ДРВО/BASE ЗАВРТКИ (COUNTERSUNK ФИЛИПС-ВОЗИ ГЛАВАТА) - Оваа популарна пакет на 3.8 mm x 35mm дрвени завртки се првиот избор на професионални трговци и силен DIY ентузијасти слично кои се во потрага за сигурен висок квалитет и ефективен дрво завртка.Цинк позлатен завртки се дизајнирани цинк позлатен може да се подобри способноста за отпорност на корозија и анти отпор.COUNTERSUNK ФИЛИПС ГЛАВИ BUGLE ГЛАВАТА САМО ПРИСЛУШУВАЊЕ ЗАВРТКИ - Иам приоритетни countersunk Филипс главата дизајн, овие дрвени завртки се брза да зафат и внесете го дрво во вашата избрана точка и завртка во брзо и безбедно, нуди извонредно силна чекање со сите видови на дрво.НАПРАВЕНИ ОД КОМЕРЦИЈАЛНИ ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕЛИК - Произведени со највисоките стандарди, со користење на најновите машини за да се обезбеди премиум врвот одделение Цинк-обложена челик завртка што е силен, издржлив, долго-траен, и сигурен.ПОГОДЕН ЗА ШИРОК СПЕКТАР НА употреба - квалитетот на овие 150pc дрвени завртки прави совршено прилагодени за различни апликации, најчесто за обезбедување на мали battens, plinths, рамки, мебел, base итн.и исто така и за општите машини и DIY проекти.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ НА ПОПУЛАРНАТА-ГОЛЕМИНА #7 x 1-3/8 во. (3.8.x 35mm) ЗАВРТКИ - Нуди исклучителна вредност за пари и многу најдобар квалитет, ова 150 пакет на #7 x 1-3/8 во. (3.8.x 35mm) дрво завртки се одлични за чување корисна во вашиот алатница да се имаат на располагање и подготвени сте за вашиот следен проект или работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Base Завртки.Bugle Главата.Глава Тип На Станот.Инч.Големина на #10 Base Завртки, Bugle Главата, Главата Тип Станот,

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

Црна груб навој, посочи шефот на крстот вози рамна глава, цврсти и издржливи метална челик завртка.Заврт

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

ИМА 2 X ПОВЕЌЕ ОД КРИЛО ви дава опција да изберете SNAPTOGGLES Држи до 1,080 lbs во бетонски блок и до 265 кг во 1 / 2во b

Погоден за гипс картон завртки лоцирање и како base dimpler битови.Поврзување со било која власт вежба и cordless

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

【Функција】Base завртки, #6*1", bugle главата, #2 Филипс диск, црна фосфат слој, фина тема, јаглероден челик, 12 па

SPAX 4 CUT ефикасно го намалува спојување на дрво врвот и тоа може да се обработуваат за да ја predrill без (holzabhä

Base Завртки.Инч.Големина #6 Должина 2 во 1 / 4.Точка Тип Само Тапкање.Base Завртки, Инчен, Големина #6, Должина 2 в

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

Висока јачина, и добра отпорност на корозија во груби средини како што се висока температура, ладното вр

twinthread дрво завртка.завртки за фиксирање.pozi главата на завртката.Општа Намена Завртка, дупчиња отворот з

За прикачување base да метал studs до 14 gage дебели.Вежба точка.Црна Фосфат заврши.Земја на потекло : Кина 1016 X4 Ф

Base завртки се дизајнирани да обезбедат гипс base одбори да studs или рамки.Base завртки се исто така познат как

Please wait...