0
clear
  • WUAI Зима и Топло, Капути за Жените Плус Големина Маскирани Јакни Паркови Руно Наредени се Згусне Јакни Долги Памук Грашок Грб
  • -20%
  • -20%
WUAI Зима и Топло, Капути за Жените Плус Големина Маскирани Јакни Паркови Руно Наредени се Згусне Јакни Долги Памук Грашок Грб

WUAI Зима и Топло, Капути за Жените Плус Големина Маскирани Јакни Паркови Руно Наредени се Згусне Јакни Долги Памук

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

◆Материјал : Мека и удобност памук и полиестер. ◆Шема : Грди Џемпер Божиќ Блузи,Зима И Топло, Мантил,Преголеми Sherpa Pullover,Долг Ракав,Боја Блок,Џебови,Ирваси Божиќ Снегулка ,Дедо Мраз,Снегулка,Повик Носат.Голема За Да Се Совпадне Со Фармерки, Capris, Здолништа, Leggings, Sweatpants, Панталони.женска дуксери zip до pullover царинење sweatshirt графички плус големина блузи секојдневен лесни full-zip windbreaker дожд jakcets водоотпорен зима пролет, есен руно наредени sherpa руно маскирани преголеми вратоврска боја лабава tee качулка суичери јакни палта дуксери блејзери cardigans се отвори пред zip до'military зима руно чистење светлина жан кожа долго дожд одговараат на тренингот sequin крзно тексас пролет секојдневен пот работат симпатична спортски топло мода водоотпорен quilted лесен. ◆Класичен Жените Долг Ракав Качулка Sweatshirt/Sherpa Јакни/Cardigan Џемпер/Parkas. ◆Секојдневно лабава одговара туника блузи џемпери/зима топли јакни/женска качулка sweatshirt /преголеми sherpa pullover/fuzzy руно качулка/ вратоврска боја color block/ околу врат / долг ракав / лесни тенка / лабава / каузална slouchy лабава се вклопуваат / совршен за пролет, лето, есен, зима. ◆Се повлече На затворање,оваа жените мода pullover блузи/зимски јакни е дише и удобен за носење. ◆Нашиот долг ракав женска есен зима outwear доаѓаат во широк опсег на боја и големина на(S-3 XL) избори за да им помогне на одговараат на секој поединец е личен стил и наклонетост. ◆Одлична за ноќта на Вештерките,Божиќ,Homewear, Дневна, Секојдневен Изглед, Дневна Облека, Партија, се дружи Со Пријателите, Датира, Училиште, Одмор, Патување, Одмор, Канцеларија, Работа, исто Така, Голем Подароци За Семејства и Пријатели.Божиќ подароци,божиќ подароци идеи.затворање.адвокатско кавер-јакна лесни самоубиец велосипед јакни грб кожа спортски јакни руно јакни худ црвено sequin windbreaker повик отворен големи ровот windproof поло руно изолирани тексас жан голф дожд песна планина hardwear.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% најлон.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Надворешната школка на 100% најлон сатен * Нареде

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% најлон.Увезени.Предвремени затвор

100% Полиестер.Увезени.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Windproof изградба штит

100% најлон.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Надворешната школка на 100% најлон сатен * Нареде

100% Полиестер.Увезени.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Windproof изградба штит

100% Полиестер лице, 100% Полиуретан ламинатни, 100% Полиестер Назад.Увезени 2 рефлексивни заварени пред zip џе

94% Supplex Најлон / 6% Lycra.Машина За Миење.Лесни sueded supplex женска јакна.Wicking / дише.Аглеста невидливи zippered џебови.

57% Памук, 38% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Лесни француски Фротир ткаенини нуди чувствувате у

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% најлон.Увезени.Предвремени затвор

100% Полиестер.Увезени.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Windproof изградба штит

Please wait...