0
clear
  • НОВИ LON0167 20 Компјутери 5mm 850nm бранова Должина Ноќ Визија Инфраред IR Емитуваат Светлина Диоди(20 Stück 5mm 850nm Wellenlänge Nachtsicht Infrarot IR-Leuchtdioden
  • -20%
  • -20%
НОВИ LON0167 20 Компјутери 5mm 850nm бранова Должина Ноќ Визија Инфраред IR Емитуваат Светлина Диоди(20 Stück 5mm 850nm Wellenlänge Nachtsicht Infrarot IR-Leuchtdioden

НОВИ LON0167 20 Компјутери 5mm 850nm бранова Должина Ноќ Визија Инфраред IR Емитуваат Светлина Диоди(20 Stück 5mm

DEN 232.56

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Инфрацрвен IR Емитуваат Светлина Диоди;Главата Големина : 5 x 10мм / 0.2" x 0.4"(D*L).Pin Теренот : 2.54 mm;Леќи во Боја : Јасно.Бранова должина : 850nm (Инфрацрвена).Тежина : 7g(Gewicht : 7 g.Пакет Содржина : 20 x Infrared IR Емитуваат Светлина Диоди(Packungsinhalt : 20 x Infrared IR - Emittierende Dioden.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет тип : на чело, Пакет форма : Т13⁄4 Димензии (во mm) : Ø 5 Врв бранова должина : λp = 940 nm.Висока надежност, В

Име На Производ : Инфрацрвен Receiver Diode;Материјал : Пластични, Метални.Диоди Главата Големина : 3мм x 6mm / 0.12"

Име на производ : IR Инфраред Примање на Главата, Главата Големина : 3 x 5mm / 0.12" x 0.2"(D*H).Напон : DC 1.21.4 V;Тековни

Име на производ : Инфрацрвен Примање на Оптички Сензор;Модел : PT9087 C;Терминали Количина : 2 Терминали (2.54 mm)

【Квалитет Осигурување】 : внатрешноста на оваа висока моќност led светло е направен од висок квалитет на

【Квалитет Осигурување】 : внатрешноста на оваа висока моќност led светло е направен од висок квалитет на

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.

Please wait...