0
clear
  • Хороскопски Професионални најголемиот Дел Пакети на самото Место На Тематски Ентони & Функционирам Третман за Кучиња(16 Ампули)
  • -20%
  • -20%
Хороскопски Професионални најголемиот Дел Пакети на самото Место На Тематски Ентони & Функционирам Третман за Кучиња(16 Ампули)

Хороскопски Професионални најголемиот Дел Пакети на самото Место На Тематски Ентони & Функционирам Третман за Кучиња(16

DEN 183.12

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд : Зодијакот, Земјата/Регионот На Производство : Непознат, Пакет Оглас : Yes.Модел : Ентони & Функционирам Третман, Големина : Секој апликатори цевка содржи .65 кз на , Patternname : 16 Ампули.Mpn : PEZO121 48, Куче Големина : Мали, Средни, Големи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Природните Активни Состојки се обезбеди вашето куче со хемиски слободни заштита.Лесно да се примени те

Докажано да почне убиството вошки (болви) брз рок од 8 часа, и трае за целосна 4 недели.Убива вошки (болви)

Водоотпорен ентони и штиклирајте третман за кучиња : Frontline Плус за Кучиња обезбедува водоотпорен, брзо д

Нова и подобрена advantix 2 убива сите ентони и штиклирајте фази на животот.Рецептслободен тематски убива в

Пакувањето може да варираат.Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот.Пакет Димензии : 3.556 L x 16.51 H x 10.922 W

За кучиња 7 недели возраст и постари мерење 11 до 20 килограми.K9 Advantix обезбедува заштита од повеќе гризе шт

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Please wait...