0
clear
  • LINHART Основните Колекција – Белење на Заби Подарок Сет, Whiting Паста, Четка за заби, Lip Balm - Home и Патување Set - Природни Паста за заби за Жените, Маж и Децата
  • -20%
  • -20%
LINHART Основните Колекција – Белење на Заби Подарок Сет, Whiting Паста, Четка за заби, Lip Balm - Home и Патување Set - Природни Паста за заби за Жените, Маж и Децата

LINHART Основните Колекција – Белење на Заби Подарок Сет, Whiting Паста, Четка за заби, Lip Balm - Home и Патување

DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Основните Колекција има 3.4 оз Цевка на Linhart паста за заби белење , а Linhart Екстра Мека Четка за заби и Linhart Ванила Нане Lip Balm.LINHART LINAMEL ПРИРОДНИ ПАСТА за заби – LINHART најголемиот Дел четка за заби зајакнува глеѓ благодарение на Linämel, кој се состои од три основни состојки : THEOBROMINE од чоколадо да помогне за зајакнување на емајлот, ФЛУОР да се заштити емајл (глеѓ паста за заби) од киселина и распаѓање и КСИЛИТОЛ кој им помогне на држи устата на неутрален p H ниво.LINHART ЧЕТКА за заби - Нашите заби беше специјално дизајниран за одржување на здрави заби и непца.Нашата мека, dual должината на влакната чисти во тешко да се постигне места помеѓу забите и заедно со непцето, за да се спречи болни, воспалена, или крвавење на непцата.LINHART ЧЕТКА за заби - Нашите заби беше специјално дизајниран за одржување на здрави заби и непца.Нашата мека, dual должината на влакната чисти во тешко да се постигне места помеѓу забите и заедно со непцето, за да се спречи болни, воспалена, или крвавење на непцата.LINHART ВАНИЛА LIP BALM - Од восок за екстра девственото маслиново масло да се рузмарин и екстракт, LINHART lip balm е формулиран од сите природни состојки.Наместо на штетни хемиски спојници нашите lip balm користи и растителна основа состојки за помек, влажни усни.Произведено ВО САД - врз Основа на 10 години на развој во рамките на нивниот глобален пациентот базен, 40 години на стоматолошки искуство, и речиси 100 години од Linhart експертиза, LINHART воведува најактуелните и сеопфатен пристап кон превентивна и ресторативна орална нега.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за со

Специјално и токму дизајн за Xbox Еден Контролер.Таа изгледа прекрасно и кул на вашиот Xbox Еден контролер.О

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 18.89 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Трибенд Чип ВозиСлободен Кабел Компатибилен со Baofeng ТриБенд двонасочна Рад

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

маици преголеми т кошули за жените женска кошула се облекуваат жените, tshirt гроздобер бела рамнина v деко

Вистински, ОЕМ Dewalt Замена Дел.Dewalt замена platen, дел број N073798 Компатибилен со : 24864 Тип 1, 2711 Тип 1, 2711 Тип 2, 2711

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Овие вратоврска падови се за F150 задните дупки,B07 V35 TGV9 и B07 V425 TTC се за пред дупки.Силна & Тешко : СИТЕ метал (

Алуминиум Материјал : Количка кочница усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал, еко пр

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки 1.5 Дијаметар Н

Солиден ласерскигравиран дизајн за исклучителни зафат.Висок пораст стап ја зголемува точноста и цел.Ек

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

????【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : дрвена рамка структура на нашите виси птица хранење сад играчка е направен од

SCUF ЕЛИТА Прецизност Палецот стапови да се Подобри прецизноста и точноста Должина и облик задоволува ра

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

Може да биде исполнет со или Nyjer Семе или Диви Финч Храна.Се користат со KAYTEE Финч Фидер Станица да уживаа

Оваа детска кујнски сет има појавување на парчиња во секој рецепт и да се направи безбедно, нетоксични,

Професионален високојаглерод, од не ' рѓосувачки челик фалсификувани ножеви со рачки од нерѓосувачки ч

ЕКСТРА ШИРОК : Проширува за да ги собере дупки помеѓу 2941.5 инчи, широк.Стои 30 инчи висок.Ве молиме бидете с

Лесен за употреба и надвор од кутијата;RT15 мини воки токи се направени од издржлив материјал; можат да го

Please wait...