0
clear
  • Амбуланта корегирање Апликатори, Брз Кристали Про, Bedazzler Комплет со Rhinestones, DIY Стапче ги поставува стандардите Алатка за Полнење со 7 Различни Совет Големини, Пинцет?
  • -20%
  • -20%
Амбуланта корегирање Апликатори, Брз Кристали Про, Bedazzler Комплет со Rhinestones, DIY Стапче ги поставува стандардите Алатка за Полнење со 7 Различни Совет Големини, Пинцет?

Амбуланта корегирање Апликатори, Брз Кристали Про, Bedazzler Комплет со Rhinestones, DIY Стапче ги поставува стандардите

DEN 623.28

Достапност
Достапно за нарачка

Нежно притиснете го апликатори во вертикален агол против кристал за 15 СЕКУНДИ. ????КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : брзо греење со Топла-го Поправи rhinestones апликатори алатка со on/off прекинувач, Екстра-долг кабелот 4. ????ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : комплетна чекор-по-чекор упатство, едноставно да го користите молив собирачи и пинцети за да го поставите rhinestones во саканиот модел во текот на вашиот предмет.5 ФТ, dual напон 100-240 V, прирачник за корисникот, 4400 амбуланта корегирање rhinestones, 7 апликатори совети : (2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 7mm, 9mm станот, "жешко" место), 1 безбедноста стојат, 1 скапоцен камен пинцети, 1 жица за чистење со четка, 2 кристал молив pickers, 1 zip торбичката.Совети може да има лепак остатоци, користат за чистење со четка за чистење на совет рабови.????БРЗ КРИСТАЛИ PRO : комплетна DIY амбуланта корегирање Rhinestones Апликатори ги поставува стандардите кои може да се надополни било кој додаток со еден допир на искра. ????BLING НАСЕКАДЕ : Користете го апликатори алатка за материјали што може да го апсорбира лепило кога тоа е стопи, како свила, кожа, тексас, lycra, памук, волна, лен, хартија и полиестер, итн.Место на кристал пенкало апликатори за безбедноста стојат и да им овозможи на апликатори за да се загрее, тоа трае само 2 минути. 2240 јасни кристали & AB кристали во микс големини (SS10, SS16, SS20), 2160 мешана боја кристали SS10.Вклучува различни совети да се направат различните проекти и дизајни за различни предмети, како што се purses, мобилни телефони, ремени, облека, чевли, бизнис картички, раководител клипови и многу повеќе. На кристал кристали дојде со рамна страна се обложени со двојно обложени лепак, што го прави издржливи и долготрајни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Трибенд Чип ВозиСлободен Кабел Компатибилен со Baofeng ТриБенд двонасочна Рад

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

????【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : дрвена рамка структура на нашите виси птица хранење сад играчка е направен од

Флексибилна контрола : Сите joysticks, paddles и Гвлошки се magnetically пренослив и се индивидуализира.Хуманизирано

ЗГОЛЕМЕТЕ ја ВАШАТА БРАДА РАСТ НА движење Поради својата корисна големина, може да имаат Activator брада се

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред Сите што треба е само две рачни радија и п

100% Полипропилен ултра тешка работна површина.Се лизга и пропадна отпорни влакна.Супериорна удобност cu

Алуминиум Материјал : Количка кочница усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал, еко пр

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

Лесен за употреба и надвор од кутијата;RT15 мини воки токи се направени од издржлив материјал; можат да го

Тешки вратата затка е совршен за користење во индустриски / комерцијални средини.Издржливи гумена кон

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Please wait...