0
clear
  • Порше RWB 993#8 Црвени и Бели RAUH-Кант BEGRIFF 1/43 Diecast Модел на Автомобил од страна на Пистата Работи T43-014-ML
  • -20%
  • -20%
Порше RWB 993#8 Црвени и Бели RAUH-Кант BEGRIFF 1/43 Diecast Модел на Автомобил од страна на Пистата Работи T43-014-ML

Порше RWB 9938 Црвени и Бели RAUH-Кант BEGRIFF 1/43 Diecast Модел на Автомобил од страна на Пистата Работи T43-014-ML

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани производ.Не се имате било какви дупки.Направени на diecast со некои пластични делови.Доаѓа во пластична екранот приказ.Димензии приближно L-4 инчи долго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Точнонаскала детали .Гуми & детални надворешноста.Направени на Diecast со некои пластични делови.Донесе на

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Напомена : 1.Тоа е строго намалени надолу за да се создаде оригинален изглед.Ако имате било какви прашања

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Боја : Сива / Црвена / Црна.Обј

ul>Сосема нов 1 / 87 (ХО) скала diecast модел на 1959 година ГМ PD4104 Motorcoach Автобус "Хамилтон" "Канада Тренер Линии" Ср

Повеќето иновативни моделирање компанија во индустријата.Ние инженер и производство на различни колек

Направи модел на автомобил според обликот на оригиналниот автомобил, со врвен изработка и богати детал

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, над

Материјал : Умрефрлија автомобил модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, изработка

Многу детални шасијата и внатрешноста.Притиснете предните тркала или отворете ја вратата за да се акти

Висококвалитетни материјали:автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е пове

Материјали :автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е повеќе отпорни да се и

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, надворешните.Доаѓа во б

Материјал : Алуминиум, пластика.Висок симулација изградба модел, изграден од метал и квалитетна ABS пласт

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

ДИНО РАНЧОТ се Приклучат на ЗАБАВА Jon, Min, и Мигел и нивните дино најдобри пријатели, со Дино Ранчот возил

Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замена или враќање, и ние ќе се потрудиме да се обезбед

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Доаѓа в

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае 7 до 14 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата испла

Висок Квалитет на Играчка Автомобил : автомобилот е направен од високоодделение цинк легура органски у

За разлика од додавање на овие технички карактеристики на производителот, исто така, overhauled дизајн соодв

Diecast метална конструкција.Карактеристики детални оператор контрола на центар, нервира депонија тело ко

Овој производ бродови во пакувањето што го открива она што е внатре и не можат да бидат скриени.Зум и splat

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Виткање предните седишта.Има steerable тркала.Детални подвозјето.Официјал

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Умрефрлија метал

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително реше

Please wait...