0
clear
  • Куче Жан Јакна, Blue Кутре Тексас Lapel Вест Грб Костим, Девојка Момче Куче, T-Shirt Облека, Кул и Смешно Облека Облека, Машина Перат Куче Тимови за Мали Средни Кучиња, Мачки
  • -20%
  • -20%
Куче Жан Јакна, Blue Кутре Тексас Lapel Вест Грб Костим, Девојка Момче Куче, T-Shirt Облека, Кул и Смешно Облека Облека, Машина Перат Куче Тимови за Мали Средни Кучиња, Мачки

Куче Жан Јакна, Blue Кутре Тексас Lapel Вест Грб Костим, Девојка Момче Куче, T-Shirt Облека, Кул и Смешно Облека

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Куче Тексас Јакна Големина】Ова куче жан јакна има 6 големини на располагање која може да ги задоволи различни големини на кучињата или мачките, како Chihuahua, Yorkie, Bichon, француски булдог, Бостон terrier, Corgi, Pomeranian, Fox Terrier, Schnauzer, Shih Tzu, Боксер, и така натаму. 【Лесно да се Носат】Ова куче тимови има копче за дизајн, лесно да се стави на и полетување.Класичен lapel кучиња елеци - нека вашиот кутре да биде во центарот на вниманието на било кој повод. 【Применливи Повод】 Куче фармерки се совршени за секојдневна облека, празници, и фотографии.Вашето бебе може да носат ова куче облека за партиите, роденден, играње на плажа или пешачење секој ден. 【Издржлив Материјал 】куче облека се направени за тексас платно, трајни мека, вашите миленици ќе сакаат ова куче blue jean јакна!Кога ќе го купите ова куче жан јакна за вашето домашно милениче, ве молиме да обрнете внимание на големината на табелата погоре. 【 Машина Перат 】Ова куче жан јакна е обичен тексас јакна, може да се фрли ја во машина за перење кога е валкано, и продавница за тоа како и секој друг куче Кошули.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Raglan ракави, без ознака, јака и flatlock шевовите крои се обезбеди целосен опсег на движење, се минимизираат т

Го изберат Правото Големина Пред да го купат Постојат три големини можете да изберете : S вратот дебелин

Памук / Полиестер.YODA РЕЗЕРВОАРОТ ЗА КУЧИЊА Вашето куче ќе биде подготвен за игра времето во оваа војна н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Тех

Се повлече На затворање.Повик Памук Кратко Sleeve Копчето Надолу Хавајски Кошула Одговара Мода Долг Ракав

На Olimpia Дома Џерси е бела со црвени и сини акценти.Клубот значка е пораби на.Брендот дијамант моделот е о

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

ГОЛЕМИНА XL одговара 15.7" назад, 19.7" градите.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче и изберете големин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Пол

18" Должина : 78cm / 30 ❤❤❤Азија Големина, ве Молиме изберете 1 size нагоре.87" Ракав : 69.95" Должина : 85cm / 33.Моден ди

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер мека ткаенина, удобно и потабсорбента.Симпати

Не железо!НИСКА собори суво!.Машина За Миење 87% Полиестер,13% Spandex.Руно Наредени.Машина Перат.Двоен слој з

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

92% Полиестер / 8% e PTFE.Направен во САД.Еластична затворање.Ергономски одговара и извонреден ефект на суше

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси

Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Полиестер; 8% Spandex; Намален Pilling И Намалување; Ткаенина е Доволно Флекси

Технички Ткаенини : UPF50+ заштита од сонце брзо сува ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа, да биде л

Ткаенини : 90% Полиестер 10% Spandex; UPF 50+ помага да го блокира 98% од штетните ултравиолетови зраци.патент затво

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

Не железо!НИСКА собори суво!.Машина За Миење 87% Полиестер,13% Spandex.Руно Наредени.Машина Перат.Двоен слој з

Please wait...