0
clear
  • КООРДИНАТОР Бебе Шише Сушење Рек Организатор Кутија Прибор за јадење Сад Домашна Кујна Travle - Сина
  • -20%
  • -20%
КООРДИНАТОР Бебе Шише Сушење Рек Организатор Кутија Прибор за јадење Сад Домашна Кујна Travle - Сина

КООРДИНАТОР Бебе Шише Сушење Рек Организатор Кутија Прибор за јадење Сад Домашна Кујна Travle - Сина

DEN 694.56

Достапност
Достапно за нарачка

Со 5 Шише поддршка , може да се одржи babys шишиња и додатоци лесно, како што се sippy чаши, брадавиците, pacifiers, пумпа делови и други.Со отстранлив drainge послужавник, затворен поклопец одржување далеку од прашина, муви и бубачки, Лесно да се размонтираат и лесно да се измијат.Совршен за чување на бебе нега шишиња, чаши чај, прибор за јадење итн.На сушење решетката за бебешките шишиња е направен од полипропилен (PP материјали, BPA free и , издржлив и лесен за носење.Овој лесен сад доаѓа со се справи со дизајн за лесно складирање и носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Уживајте во HandsFree изневерам Ова Breastmilk Колектор работи во повеќе старечки позиции.Широката уста дизајн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

може да се држи кафе или чај, чаши, шишиња и се пијат Чаши.Плоштад база дизајн е многу здрав ,.Практичен и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

★ Безбедно и Здрав Материјал : сушење решетката за бебешките шишиња се направени од храна одделение мат

Дршката е покриен со TPE мека филм, кој е мека и не му наштети на вашите раце, и ја заштитува вашата мајка и

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Please wait...