0
clear
  • Шампањ Бања Килими 24X39 Бања Душеци Супер Меки Абсорбента Микрофибер Жанила Кат Килим Куче Мат за Спалната соба, Кујна Туш
  • -20%
  • -20%
Шампањ Бања Килими 24X39 Бања Душеци Супер Меки Абсорбента Микрофибер Жанила Кат Килим Куче Мат за Спалната соба, Кујна Туш

Шампањ Бања Килими 24X39 Бања Душеци Супер Меки Абсорбента Микрофибер Жанила Кат Килим Куче Мат за Спалната соба,

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да го смири вашиот уморни нозе и да се заштити вашите прсти од студот подот.Од децата за стари лица, луѓе од сите возрасти можат да користат бања ќебиња, обезбедување на вас со побезбеден избор.Тоа може да се задржи вашата бања далеку од било мувла и се повеќе да се среди, така што ќе може да се добие максимум спокојство и удобност.Нашите куп густина и куп должина надминува повеќето други брендови, значи дека вашите стапала се опкружен со илјадници од микрофибер груба коса, тоа се чувствува како отскочна на тоа кога тоне длабоко во памук, волна.Кога излегувате од када, туш или да се подготвува од страна на мијалник, високо-куп жанила ткаенини може да подот и влага заробени во 1 инчен длабоко пената на мат , Така што тепих може да сува брзо и чисто.ОДЛИЧНА ABSORBENCY-Жанила теписи брзо може да апсорбира влага.За најдобри резултати, измијте со ладна вода и потоа нежно завртете се исуши.Имајте на дното на тепих за да се исуши.Дури и по повеќе чистење, бојата останува светла.Добар подарок за сите прилики, Божиќ, венчавка, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Денот на Вљубените.Тоа може да се одржи на подот сигурно, дури и ако тепихот е влажно, тоа може да се одржи тоа каде што сака.МАШИНА ПЕРАТ МАТ-Нашите жанила бања бања тепих биле тестирани и може да биде машина изми и машина суво време и време повторно.ЕКСТРА МЕКОСТ-Нашата бања килими се направени од илјадници microfibers со меки и меки пената.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceoземјата бања мат.Бања килим може да си го ци

Пред да го користите, тестот, ако таа работи добро на вашиот наменети за подот на самото место.Нејзините

100% Памук 100% Памук.Француски Connection комбинира безвременски стил, иновативна техника, како и висококвалит

Бања мат мека микрофибер супер абсорбента вода по туш, водата НЕ остане на површината на бања мат...

【Против Пролизгување Поддршка и Супер Абсорбента】Овој мат карактеристики на антипропадна латекс под

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Густината и plushness на нашите куп надминува оној на повеќето други брендови.Ние стоиме зад нашите произво

(Ultra абсорбента и меки)Сите од нашите мат влошки се изградени на премиум микрофибер материјали, може да г

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Имаме различни бои за да го изберете.Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.Се исуши е убав и

Материјал : Жанила Микрофибер.Soft & Топло : луксузни бања мат (20 X 32 инчи),оваа бања килими за бања прави ваш

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Please wait...