0
clear
  • XOMSIZE Заби Белење на Ленти,Јаглен Нане Белење на Заби Комплет за Отстрани Пушењето Кафе Сода Вино Дамки благо Бела Лента за Чувствителни Заби 7 Третмани Бела Професи?
  • -20%
  • -20%
XOMSIZE Заби Белење на Ленти,Јаглен Нане Белење на Заби Комплет за Отстрани Пушењето Кафе Сода Вино Дамки благо Бела Лента за Чувствителни Заби 7 Третмани Бела Професи?

XOMSIZE Заби Белење на Ленти,Јаглен Нане Белење на Заби Комплет за Отстрани Пушењето Кафе Сода Вино Дамки благо

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Блага Јаглен:XOMSIZE Заби Белење на Ленти содржи nutural јаглен,благи и нежно за заби ,ефикасно да adsorb дамки и избелуваат забите во 7 дена.Ефективна Белење : 30 минути брзо резултат и 7 дена latsing ги избелуваат забите и ги задржи белење резултат.Отстранување на дамки : Јаглен материјал нежно отстранете години на дамки : кафе,чај,сок,вино,пушењето дамки.Третман дома : Лесно и удобно не белење третман дома исто како стоматолог го користите.Она што го имате : 14 белење на заби лента третмани, секој со 1 горниот и пониски 1 лента.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мек и флексибилен, силно лепило и не е лесно да се раскинат нагоре.Depilatory ленти се одлични за телото коса

Безбедно на емајлот со користење на истите белење состојка како стоматолози.Напредни Печат Технологиј

СУРОВОСТБЕСПЛАТНО, ДОВЕРЕНИ од СТРАНА на ДОБРИТЕ : ја Даде на вашите одлични коса шанса партнер!Сатенск

ЕДНОСТАВНИ ЗА УПОТРЕБА И ПРЕНОСНИ Едноставно топло лицето восок ленти со триење восок ленти помеѓу ваш

исто така погоден за салон за употреба како толку еластична и практични.Можете да се намали ленти до ваш

За шанса помали кожата области сече лента како што сакате.ВОСОК@HOME Тело Шанса Ленти се формулирани со ка

Материјал : Неплетени.Боја : Бела.Димензии : 20 х 7cm / 7.87" x 2.76".Пакет : 100 Компјутери.Направени од добро непле

????НОВА Подобрена Формула ????????Произведено во САД ПредВосок Ленти за Нозете и Телото ????Флексибилни пред

5 x 2,2 см Пакет Содржина : 100 Парчиња Depilatory Хартија Својства : се Користи во пазувите, рака, нога и други дел

Материјал : Неплетени ткаенини.Големина : Прибл 22 7 0.1 cm / 8.7 2.8 0.04 инч (LWH).Мека и еластична.Голема сила.Ид

Лесно СитеВоЕдно Веѓа Шанса за Полнење : Нема затоплување или триење задолжителни!Сè што треба да брзо г

ЛИЦЕТО ВОСОК ЛЕНТИ : Иновативни контура ткиво хартија технологија, ленти се помек и се во согласност на

Please wait...