0
clear
  • Проектор Tripod Стојат, Преносни Држачот за Монтирање за Универзал, лцд Проектор, лап-топ, DJ Опрема со Прилагодлива Висина од 18 до 35 Инчи, Совршен за Канцеларија, Дома, С
  • -20%
  • -20%
Проектор Tripod Стојат, Преносни Држачот за Монтирање за Универзал, лцд Проектор, лап-топ, DJ Опрема со Прилагодлива Висина од 18 до 35 Инчи, Совршен за Канцеларија, Дома, С

Проектор Tripod Стојат, Преносни Држачот за Монтирање за Универзал, лцд Проектор, лап-топ, DJ Опрема со Прилагодлива

DEN 4559.52

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти-Функција Стои : На tripod стојат одговара на повеќето проектори, DJ полици, лаптопи, таблети, камери, и електронски уреди.Тоа е совршен за надворешна филмови, домашно кино, деловен состанок, говори, и show, и перформанси за да заштедите време и простор.Прилагодлива Висина : Стигнале виткање tripod нозе, со брзи флип брави се овозможи приспособување на висина на дршката од 18" 35".Фах мерки 15"x11" со усните поддршка до 13.2 кг и може да се навалите +/-20° за оптимално гледање агли.Монтажни и Преносни : пренослив држач со отстранлив фах себе може да биде одделен и се чуваат погодно за транспорт.Вклучени складирање торба прави чување и вршење на стојат лесно.Совршен за дом, канцеларија, на сцената или во студиото, внатрешна или надворешна употреба.Здрав Дизајн : Висок степен на трајни метална изграден со интегриран меур ниво индикатор за хоризонтално усогласување на нерамни површини.На мала тежина и ергономски биро стои со безбедноста на рака и анти-пропадна стапки предвидени за дополнителна стабилност и безбедност.Пакетот Вклучува : WALI Проектор Tripod Стојат x 1, Носи Кеса x 1, Прирачник за Корисникот, искусни и пријателски НИ основа за поддршка на корисниците на располагање за да им помогне на 7 дена во неделата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1.На 360степен прилагодливи агол и солидна структура за стабилизирање на проектор 2.Висина може да се прил

100% Авиони Алуминиум (6061T6) Изградба.Сите потребни хардверски вклучени.Детални инструкции за лесна и брза

Обезбедува голема стабилност и обезбедува целосна поддршка на опрема 1 Прилагодлива Висина & Агол.Од вр

Совршено дизајнирани за проектори, DJ полици, лаптопи, таблети, камери, електронски уреди, музички ноти и

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние

Планината има флексибилен монтажа на систем кој може да се користи со повеќето модел на проектор, и тоа

ТАВАНОТ СКРИЕНИ ТИП Нашите моторните проектор лифтот може да биде совршено скриени во таванот, кој не с

Безбедно чување друга опрема над проектор.Доаѓа во две големини.Клучот за Безбедност за проектор и за с

Со користење на овој Проектор штанд ќе ви донесе подобар гледање искуство.Ефикасно управување со напој

Проекторот планината е направен од алуминиум и е подложен на површината оксидација третман за да се обе

Please wait...