0
clear
  • Base Сандер Handife 7А 800W Електрични Свитлива Ѕид Сандер, Двојно-Дек LED Светла Сандер, 800-1800RPM Електрични Base Сандер w/Прашина Автоматско Вакуум Систем и 12 компјутери Пескар?
  • -20%
  • -20%
Base Сандер Handife 7А 800W Електрични Свитлива Ѕид Сандер, Двојно-Дек LED Светла Сандер, 800-1800RPM Електрични Base Сандер w/Прашина Автоматско Вакуум Систем и 12 компјутери Пескар?

Base Сандер Handife 7А 800W Електрични Свитлива Ѕид Сандер, Двојно-Дек LED Светла Сандер, 800-1800RPM Електрични

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е идеален за мелење на внатрешни ѕидови , плафон, надворешниот ѕид, коридор, итн.Она што е уште поважно, со количка страна, тоа ќе го спаси вашиот простор за складирање.【Силна Моќ & 5 Променлива Брзина】Оваа Handife електрични base сандер се карактеризира со висока моќност 800 W мотор, кој нуди ефикасна моќ во пескарење работа, идеален за мелење гипс картон ѕидови, тавани.Прашина се срамнети од ѕидот со својата круг на четки околу главата. 【Автоматско Прашина Отстранување】Со вакуум систем, ова автоматски base сандер апсорбира над 90% прашина по пескарење ѕидови. 【Ротирачки Пескарење Диск & LED Светло】Оваа сандер машина се состои од делумно монтажни пескарење диск.Светлината е мека за пријатна твоите очи и им овозможува да работат долго време. 【Од суштинско значење Додатоци】Handife Base Сандер доаѓа withe 2 јаглерод четки, 12pcs sandpaper, 2vacuum торба, 1* продолжување род, 1 складирање торба, 2* сунѓерот влошки, 1*13ft прашина црево,1 двојна цел шрафцигер и 1 хексагонална клуч.Повеќе, 5 променлива брзина може да биде прилагодена од 800 до 1800 вртежи во минута.Ќе не искуство на болни на чистење dusts. 【Лесен за Употреба & Заштеда на Простор】Handife Base пол сандер со можност да биде продолжен и расклопна дизајн овозможува да се постигне високо место лесно и удобен транспорт.И овие dusts одат директно под пескарење главата.Дополнително, тоа е опремен со две нивоа LED лента, светлата и затоа, што го прави погоден за работа во темница.Тоа ќе ви овозможи во оптимизирање на мелење ефикасност во зависност од различни ситуации.Променлива брзина од 800 до 1800 вртежи во минута ги задоволува потребите на површината за двете брза материјал отстранување или фини бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

⚡⚡PROSTORMER BASE САНДЕР⚡⚡ ????【Автоматско Вакуум Систем】На Prostormer base сандер е опремен со прашина торба и има

ИНОВАТИВНИ : Не само што се спаси од нередот од страна пескарење, CUBEWAY base сандерс со вакуум приврзаност и

На Комплетен Пакет Има многу повеќе од само сандер во оваа група.Секое време си работат во нисковидливо

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

На Логан F2002 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F2002 го заменув

Please wait...