0
clear
  • Имајќи Прашина Заштитник од не 'Рѓосувачки Челик,2 парчиња 2.717 во Имајќи Другар Заштитници од не' Рѓосувачки Челик Lubricators Додаток за Приколки Чамци
  • -20%
  • -20%
Имајќи Прашина Заштитник од не 'Рѓосувачки Челик,2 парчиња 2.717 во Имајќи Другар Заштитници од не' Рѓосувачки Челик Lubricators Додаток за Приколки Чамци

Имајќи Прашина Заштитник од не 'Рѓосувачки Челик,2 парчиња 2.717 во Имајќи Другар Заштитници од не' Рѓосувачки

DEN 1395.36

Достапност
Достапно за нарачка

За време на возење на автомобил или брод, имајќи другар може да го одржува притисокот на маснотии во внатрешноста на лого за да се спречи вода и прашина од внесување, и да се осигура дека внатрешните делови на автомобилот лесно не се оштетени.За време на возење на автомобил или брод, имајќи другар може да го одржува притисокот на маснотии во внатрешноста на лого за да се спречи вода и прашина од внесување, и да се осигура дека внатрешните делови на автомобилот лесно не се оштетени. [Безбедност за Заштита] лого партнер заштитник е од нерѓосувачки челик.За време на возење на автомобил или брод, имајќи другар може да го одржува притисокот на маснотии во внатрешноста на лого за да се спречи вода и прашина од внесување, и да се осигура дека внатрешните делови на автомобилот лесно не се оштетени. [Безбедност за Заштита] лого партнер заштитник е од нерѓосувачки челик. [Опуштено и сигурен] Лого Другар Заштитници Нерѓосувачки Челик има автоматски притисок олеснување функција, која може да апсолутно ефикасно спречување overcharge за време на возењето на возилото и брод, без да се грижиш за својата лоша возачко искуство.За време на возење на автомобил или брод, имајќи другар може да го одржува притисокот на маснотии во внатрешноста на лого за да се спречи вода и прашина од внесување, и да се осигура дека внатрешните делови на автомобилот лесно не се оштетени. [Безбедност за Заштита] лого партнер заштитник е од нерѓосувачки челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мделови Приколки Имајќи Поправка Комплет за 13 / 8 да 11 / 16 Инчен Заострените #84 Вретено (3.5 к Капацитет) Вкл

Тој е дизајниран за вадење на лежишта од слепи живеалишта.Совршено важечки за сите возила со 832милиметр

MPBK2 K1116 EZ Приколка Имајќи Поправка Комплет за 11 / 16 Инчен Прави Вретена Вклучува EZ Смазка Капа со Plug 1 Сет

Со цел да се зголеми ригидност и го продолжи животот, таков автоусогласување на топката имајќи е направ

✔ Лежишта 100% Големина инспекција за оптимални собранието ✔ Материјал Изработен од хром челик цврсти

Please wait...