0
clear
  • Elvana Дома Ултра Мека 6 Pack Памучна Крпа Сет, Содржи 2 Бања Крпи 28x55 инчен, 2 Рачни Крпи 16x24 инчен & 2 Миење Coths 12x12 инчен, Идеален за Секојдневна употреба, Компактен & Лесни - ?
  • -20%
  • -20%
Elvana Дома Ултра Мека 6 Pack Памучна Крпа Сет, Содржи 2 Бања Крпи 28x55 инчен, 2 Рачни Крпи 16x24 инчен & 2 Миење Coths 12x12 инчен, Идеален за Секојдневна употреба, Компактен & Лесни - ?

Elvana Дома Ултра Мека 6 Pack Памучна Крпа Сет, Содржи 2 Бања Крпи 28x55 инчен, 2 Рачни Крпи 16x24 инчен & 2 Миење

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Секој сет содржи 2 преголеми бања крпи 28x55 инчи, 2 рачни крпи 16x24 инчи & 2 измијте облека 12x12 инчи. 100% Чист памук за мекост, absorbency & издржливост - Отворено Против Брзо Сува Крпа Сет.Обиде сет за секојдневна употреба, хотел & спа, брзо сушење & повеќенаменското користење. 100% Природни материјали & слободни од штетни хемикалии / материјали за безбедно за вас & вашето семејство.Машина перат & dryable, измијте со ладна вода, собори сува ниско - миење посебно пред првата употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Измијте темни бои одделно.Измијте со ладна вода, Собори сува ниска.ЛЕСНО се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : Машина Пе

Не користите кајгана или ткаенина softeners додека за перење, како тоа штети на квалитетот.ALAZA Бања Пешкир По

4" x 29" 1 Washcloths 12" x 12".Перење пред првата употреба.Измијте со слични бои.Се сврти кон овој сет за кадифен и м

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 2 бања крпи (27" x 54"), совршен за секоја бања внатре во куќата 100% Памук, Еден И

Ова апсолутно еколошки чиста крпа е природни влакна.Лен лен туш крпи има многу висока апсорпција капаци

Мека на допир, светлина и меки, меки и удобни.Брзо сушење без lint.На seaming се убави и уредни, и на ткаење е ур

Совршен за користење во бања, хотел, канцеларија, бањата, салата, плажа, ноктите салон, и базен, и многу по

Собори сува на ниска топлина, или само да се исуши е во РЕД 100% памучен материјал утврди дека тоа ќе биде п

[100% ПАМУЧНИ ПЕШКИРИ] : Влошки се направени од 100% памук.Двојно stitched : Една страна на крпа се наредат и на др

Микрофибер,памук 4x Рака Крпи (16 x 30 in).Напојува со патентиран Некогаш кадифен технологија за секогаш абсо

Искуство на супер меки чувство на премиум микрофибер бања крпи против вашата кожа без heft и рефус; за раз

Тоа исто така може да се користи за Фрлиле Ќебе, Плажа Ќебе, Бања Лист, Косата со Крпа, Бебе Крпа, Јога Крп

МНОГУ ВОДА АБСОРБЕНТА : вистински памучен материјал, е ниска извртени и долги и кратки теми направи мате

10 Парчиња Вредност Пакет На крпи и washcloths поставува вклучува 2* 30"x60" микрофибер крпи за тело, 2* 16"x28" рака к

Избрани памук,мека и кожапријателски,нежни обвивката.Не е лесно да се фрли на косата,не е лесно да се pillin

Овие влошки се направени од Памук.Нашите крпи се познати да се добие дури и помек, fluffier, и повеќе абсорбе

Совети за нега на : Машина мијат со деликатна циклус без протриване, не кајгана, не сува чиста, не железо,

Овие влошки се направени од Памук.Нашите крпи се познати да се добие дури и помек, fluffier, и повеќе абсорбе

КАДИФЕН : Чист памук влакна се користат за време на мешање & врти процес се обезбеди собирање е меки.ПРИР

100% Памук.Увезени.ВИСОК КВАЛИТЕТ КРПИ : Овие влошки се направени од 100% прстен откачи турски памук, што им

На циклуси се мазни и меки, со висока густина, не е лесно да се кука и штета.Лесно да се грижи, машина за ми

Не грижете се за попродажбата на која било причина, ако не сте задоволни, ве молиме не двоумете се да не к

100% Вистински Турски Памук.Ставете се себе си во вистинската хотел и спа квалитет крпи.Вие ќе бидете изне

ВИСОК КВАЛИТЕТ КРПИ : Овие влошки се направени од 100% прстен откачи турски памук, што им овозможува да бид

Професионални crimping е внимателно да се направи за да се подобри трајност на крпи Поголеми димензии го пр

Ставете се себе си во вистинската хотел и спа квалитет крпи.Вие ќе бидете изненадени како мека и кадифен

100% Вистински Турски Памук ✔ Сет вклучува четири бања лен групи на крпа (13 инчен x 13 инчи) ✔ Овој сет е иде

Камче мрачно детали додава стил и елеганција брзо spruce до секоја бања.Ткаени со ниска пресврт памук коне

Please wait...