0
clear
  • Висока Јачина од Нерѓосувачки Челик Круг Бар, Оригиналната Стандард Индустриски Робот Делови, за Робот Gobilda
  • -20%
  • -20%
Висока Јачина од Нерѓосувачки Челик Круг Бар, Оригиналната Стандард Индустриски Робот Делови, за Робот Gobilda

Висока Јачина од Нерѓосувачки Челик Круг Бар, Оригиналната Стандард Индустриски Робот Делови, за Робот Gobilda

DEN 251.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.На кружни е произведен со многу прецизно да бидете сигурни дека прецизна одговара секој пат.Круг шахти се направени од не ' рѓосувачки челик и имаат одлична цврстина и отпорност на корозија.Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.Одлична изработка, овој круг окно може да се совршена замена за стариот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесен за инсталација : Поседуваат мали димензии и мала тежина, лесно за вас да се инсталира на робот.Соод

Поставени се вклучени : .Modul: 0.4 mm.за DIY наука и мали производство, дизајн на производот и механички модел.Т

На jrk 21v3 моторни контролер е високо конфигурираат бранеа DC мотор контролер кој ја поддржува четири инте

Please wait...