0
clear
  • JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM8000 Отпечаток Време Присуство Машина на Времето Часовникот Машина Smart Присуство Машина за Мали и Средни бизниси за Мали и Средни
  • -20%
  • -20%
JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM8000 Отпечаток Време Присуство Машина на Времето Часовникот Машина Smart Присуство Машина за Мали и Средни бизниси за Мали и Средни

JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM8000 Отпечаток Време Присуство Машина на Времето Часовникот Машина Smart

DEN 556.80

Достапност
Достапно за нарачка

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај информации со едно копче, и брзо да управуваат со извештајот на податоци. ★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на часовникот.Не постојат слабо templates да се справи со. ★Супер висока корисникот капацитет и информации капацитет, многу погоден за мали и средни претпријатија со најмногу до 50 вработени. ★Автоматски и точни работни часови пресметка, нема потреба да поминуваат повеќе време рачно пресметување на работното време, работникот работи часа автоматски ќе се акумулираат. ★Можете да се часовник во/часовник нормално, дури и без wifi.Вграден-во резервната може да се заштити време на податоците во случај на електричната енергија, па никогаш не ќе мора да се грижите за губење на податоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

1 Вграденво 7600 m Ah резервната батерија се протега дополнителна операција време 2 Комуникација via3 G (WCDMA),TCP

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

Целосно Компатибилен со Dect Факс Dect Факс Плус.Батеријата Спецификации : 300m Ah, 3.6 V, 1.08 Пот.NiМЗ Тип на Батери

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

Please wait...