0
clear
  • Арм & Чекан Комплетна Нега Свежи Стоматолошки Вода Додаток за Кучиња и Мачки - Куче Вода Адитивот, Куче Устата се Мијат, Куче Стоматолошки Исплакнете, PetWater Адитивот,
  • -20%
  • -20%
Арм & Чекан Комплетна Нега Свежи Стоматолошки Вода Додаток за Кучиња и Мачки - Куче Вода Адитивот, Куче Устата се Мијат, Куче Стоматолошки Исплакнете, PetWater Адитивот,

Арм & Чекан Комплетна Нега Свежи Стоматолошки Вода Додаток за Кучиња и Мачки - Куче Вода Адитивот, Куче Устата

DEN 2349.60

Достапност
Достапно за нарачка

АРМ & ЧЕКАН КУЧЕ СТОМАТОЛОШКИ ВОДА ДОДАТОК – Направете вашето куче е стоматолошка грижа на следното ниво со Рака & Чекан Комплетна Нега на Забите Вода Додаток за да се елиминира лошиот здив, и се борат забен камен.СОДА бикарбона ENHANCED КУЧЕ ВОДА ДОДАТОК – Оваа вода додаток за кучиња е направен со потпишување на Арм & Чекан сода бикарбона состојка за deodorize лошо кученце здив.Без МИРИС И FLAVORLESS МИЛЕНИЧИЊА ВОДА ДОДАТОК – Ова brushless решение за чистење куче заби вклучува 16 fl мл на мирис и flavorless мачка вода додаток за лесен начин да се постигне свежо домашно милениче здив.Најчести знаци на КОНТРОЛА ЗА КУЧИЊА – Не само што оваа возрасни куче стоматолошки вода додаток на freshen здив, но исто така помага во контрола на забен камен за да се спречи расипување на забите и заболување на непцата.НАСОКИ – Додадете една capful по 8 мл на вашето куче е за пиење вода еднаш на ден.Миење на вашето домашно милениче е вода сад темелно пред refilling тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Напади сите видови на здив и вкус проблеми.го неутрализира bacterially произведени VSC на изворот.ја враќа ваш

Содржи 2 3.4 оз Clo SYS Sliver Флуор Паста за заби и 2 16oz шишиња од Сребро миење на устата.Идеален за решение за ч

【Сода бикарбона】Оваа Интензивна Дамка Отстранување Паста за заби е најефикасен природен дамкасмена,

Пакет од 8 цевки, секоја цевка е 0.88 унца.Помага Во Спречување На Кариес, Помага Да Се Спречи Плакета Израс

Флуор паста за заби за деца.Клинички докажано за борба против кариесот.Убаво и нежно На забната глеѓ.Меу

Овој заб почиста веднаш може да се отстрани забот дамки!Моќен чистење способноста на кокосово масло лес

ИНОВАТИВНИ ПУМПА Паста за заби цевки може да биде непотребно и unhygenic со оставање остатоци од цедење.Да с

Белење на заби Паста за заби Дека Длабоко Whitens До 4 Нијанси.Содржи Водород Пероксид, Стоматолог се Препор

Sensodyne Pronamel Нежно Паста за заби Белење, Алпски Ветре, 4Унца Цевки (Пакување од 4).Секојдневно флуор паста за

Наградуван НАНЕ ПАСТА за заби : направен од чиста нане масла за освежување, кул, чисто вкус.ОПТИМАЛНА ОРА

Шмит е Флуорид Слободни Заб + Устата Паста помага да се поттикне целокупната устата здравјето, помага да

Гради зголемување на заштита против болна чувствителност на забите, за да се студ, топлина, киселини, сл

Пакет се вклучени : 1 x Пена Паста за заби.Чисти забите дамка, freshen здив, ги избелуваат забите, зајакнување

со пријатен бери вкус.го зајакнува деца' забите и непцата.помош секојдневно празнина заштита.погоден за

Тоа содржи сорбитол, ксилитол, глицерин, и други состојки, кои се многу безбедни, може да се користи безб

Не абразивни белење на паста за заби.со 100% природни Нордиските минерали со смирувачки, навлажнувачки и

Оваа Паста за заби Белење е најефикасен природен дамкасмена, со тоа што употребата на силни средства за

Устата рани и устата болка поврзани со хемотерапија е soothed со Vitamyr миење на устата.Помош За Поддршка На З

Јаглен со Нане Вкус.Флуорид Слободни Паста За Заби.Направени без Triclosan, SLS, и Вештачки Конзерванси.Никога

АДА Прифатено (Американска Дентална Асоцијација).Whitens заби.Помага во спречување на кариес, гингивит, пла

Глутен Слободни.Кошер.Заедно со клиничкидокажано празнина заштита од флуор, Том е на Мејн Spearmint Целата Г

Наместо да оди на ветеринар или да се секогаш четкање на вашите кучиња заби, обидете се на нашиот сите пр

DIY Органски Паста за заби Комплет.Направете свој сите природни забната паста дома.Создаден овој сет со к

Herbodent е единствена паста за заби составена од micronised активни состојки на 21 билки.Совршен за џвакање затег

Biotene паста за заби и паста за заби гел се формулиран за да помогне во одржување на оралната средина.Biotene п

Произведено ВО САД : Сертифициран органски и го направи токму тука, во САД.ПОДОБРО ОРАЛНО ЗДРАВЈЕ : Уника

Please wait...