0
clear
  • WELTRXE Жанила Шарени Бања Килим Не се Лизга Сива и Бела Бања Килим Мат, 32x 20, Екстра Мека и Абсорбента Меки Бушава Килими, Машина Перат Кадифен Тепих Душеци за Када, Туш,
  • -20%
  • -20%
WELTRXE Жанила Шарени Бања Килим Не се Лизга Сива и Бела Бања Килим Мат, 32x 20, Екстра Мека и Абсорбента Меки Бушава Килими, Машина Перат Кадифен Тепих Душеци за Када, Туш,

WELTRXE Жанила Шарени Бања Килим Не се Лизга Сива и Бела Бања Килим Мат, 32x 20, Екстра Мека и Абсорбента Меки

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека смирува уморни нозе и штитови прсти од студот подот.Густината и plushness на оваа бања килим надминува оној на повеќето други килими.Дури и вашиот мачка или куче миленичиња ќе сакаат да останат на овој килим cozily. ❤УЛТРА-АБСОРБЕНТА : Дебела микрофибер жанила ткаенини помага да ги зачувате вашите подови од капе вода додека си излегов на бања, туш, или добивање подготвени од страна на мијалникот.Влага е заробена во мат е длабоко куп, ја апсорбира водата брзо и да ја задржите вашата соба подови суви и чисти, заштита на вашиот кат од влага. ❤АНТИ-ПРОПАДНА & ТРАЈНИ : Изградени на ултра-меки жанила на topside и ажурирана верзија лизга-отпорни топла топи лепило подлога, овој туш килим е и издржливи и долготрајни.Уникатен влакна-дел за техника се спречи влакна-оставање што ќе го задржи на нов и свеж изглед година по година, додека се уште силно се одржи душеци цврсто на место за безбедност. ❤СТИЛСКИ ШАРЕНИ : Домот шарени не се лизга туш килим е сигурен за да додадете контакт на модерниот стил на вашата бања простор и се дава јасни ажурирање дека вклопува беспрекорно со голем број на оркестарот стилови.Достапни во 3 бои, 32 x 20 инчен е идеалната големина за Бањата, Подот, Кујна, Дневна Соба, Спална соба. ❤ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : Машина за миење посебно во ладна вода користејќи благ детергент.Користете само не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува на ниско прилагодување и се тресат да се врати на пената.Или Едноставно да ги собереш и да се тресат килим да freshen и даде жанила куп нов живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Против Пролизгување Поддршка и Супер Абсорбента】Овој мат карактеристики на антипропадна латекс под

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceoземјата бања мат.Бања килим може да си го ци

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.8 инчи бања мат + 17x24 инчи бања мат) се направени на зад

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Пред да го користите, тестот, ако таа работи добро на вашиот наменети за подот на самото место.Нејзините

(Ultra абсорбента и меки)Сите од нашите мат влошки се изградени на премиум микрофибер материјали, може да г

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

100% Памук.Изработени од 100% премија памучен материјал; Круг мат мерки 30"L x 30"В Стилски бања килим, што ви да

Материјал : Жанила Микрофибер.Soft & Топло : луксузни бања мат (20 X 32 инчи),оваа бања килими за бања прави ваш

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Неверојатно Кадифен и Луксузен : премиум хотел квалитет, удобност, со кадифен микрофибер предиво; висок

【Супер Мекост】меки микрофибер прави бања мат многу бушава кои ефикасно ја смирува и релаксира нозете

МЕКИ И НЕПРОПАДНА : 17.7 X29.5 Инчен / 45*75см,Нашиот кат мат е да се направи на мека корални сомот,тоа обезбедув

Нашата бања килими се направени од супер меки, absorbant материјал кој ви даде максимална удобност при добив

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceoземјата бања мат.Бања килим може да си го ци

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

Тоа може да го смири вашиот уморни нозе и да се заштити вашите прсти од студот подот.Од децата за стари л

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Погоден за хотелот, сауна, бања, фитнес за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба, и така натаму.Имајт

Бања мат мека микрофибер супер абсорбента вода по туш, водата НЕ остане на површината на бања мат...

Удобно Material The не се лизга бања мат е многу мека.Нашите килим мат, исто така, може да се вклопи во вашите м

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

100% Полиестер.УЛТРА МЕКИ КАДИФЕНИ МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер.Пријатна Племенски бања килим обезбедува мно

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

100% Памук 100% Памук.Француски Connection комбинира безвременски стил, иновативна техника, како и висококвалит

Please wait...