0
clear
  • Extang Xceed Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 85457 | Вклопува 2019 - 2021 Chevy/ГМ Silverado/Сиера, работи w/ MultiPro/Flex задната врата (w/o фабрика страна чување на кутии) 6' 7 Кревет (
  • -20%
  • -20%
Extang Xceed Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 85457 | Вклопува 2019 - 2021 Chevy/ГМ Silverado/Сиера, работи w/ MultiPro/Flex задната врата (w/o фабрика страна чување на кутии) 6' 7 Кревет (

Extang Xceed Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 85457 | Вклопува 2019 - 2021 Chevy/ГМ Silverado/Сиера,

DEN 1568.64

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2019 - 2021 Chevy/ГМ Silverado/Сиера, работи w/ Multi Pro/Flex задната врата (w/o фабрика страна чување на кутии) 6' 7" Кревет (79.4").БЕСПРЕКОРНА ЗАШТИТА Xceed има индустрија-прво се Обезбеди Ротари Ослободување Latching Систем, кој encases работата кабел за подесувате-доказ за безбедност.Врвот го со влага-доказ за покривање над тешки-должност алуминиумски панели за врвна заштита.ЛЕСНА & ЕЛЕГАНТНИ Ова тешко виткање поклопецот е правилно поставена на алуминиумски шини наоѓа во внатрешноста на вашиот камион креветот за да се обезбеди целосно рамна изглед.Xceed е мат црни бои се конечниот допира до подобрување на целокупниот изглед на вашиот пикап камион.ЦЕЛОСНА КРЕВЕТ ПРИСТАП Stowing вашиот голем товар само што влегов полесно.Xceed огради до задниот прозорец, дозволувајќи им на целосна & целосен пристап до вашиот камион кревет.Xceed беше специјално дизајниран со единствена четири-panel изградба да се намали вкупната висина кога се отвори.EXTANG ИНЖЕНЕРНИТЕ Инженеринг е во срцето на причината зошто ние го имаме повеќето комплетна понуда на камионот корито опфаќа во Северна Америка.Ние сме посветени на донесувањето на производи на пазарот кои ќе се подобри комунални услуги, погодност, и изгледот на вашиот камион.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500 6' 6" Кревет (78").НЕВЕРОЈАТНО ФУНКЦИОНАЛЕН Tru Xport

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ Црн Дијамант) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").Ф

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Ram меморија w / и w / o МултиФункција (Сплит) Дел 6' 4" Кревет (76.3").УЛТРАТЕШКИ ПАНЕЛИ С

Се вклопува во 2007 2021 Тојота Тундра w / OE песна систем 5' 7" Кревет (66.7").КРАЈНАТА БЕЗБЕДНОСТ На BAKFlip MX4 tonneau ко

Се вклопува 2019 19 / 20 Dodge Ram меморија Ram меморија со кутија 5'7" Кревет Вклучува 1 Камионот корито Покрие 2 x Ст

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Please wait...