0
clear
  • 1975 Плимут Бес Сина и Бела Osage Каунти Шериф Хоби Ексклузивни 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 30151
  • -20%
  • -20%
1975 Плимут Бес Сина и Бела Osage Каунти Шериф Хоби Ексклузивни 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 30151

1975 Плимут Бес Сина и Бела Osage Каунти Шериф Хоби Ексклузивни 1/64 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 30151

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Точно-на-скала детали.Доаѓа во блистер пакување.Официјално лиценцирани производ.Умре-фрлија метално тело и шасија.Димензии приближно L-3.5 инчи долго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Умрефрлија метал

Автентично лиценциран производ директно од Марвел.На неправилната работа на оваа 1 : 24 скала 2017 Ford GT е ин

ul>Сосема нов 1 / 87 (ХО) скала diecast модел на 1959 година ГМ PD4104 Motorcoach Автобус "Хамилтон" "Канада Тренер Линии" Ср

Направи модел на автомобил според обликот на оригиналниот автомобил, со врвен изработка и богати детал

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Виткање предните седишта.Има steerable тркала.Детални подвозјето.Официјал

Бренд нови кутија.Метални огради.Артикулирани hitch.Вистински гуми.Детални внатрешни работи, надворешнит

Многу детални шасијата и внатрешноста.Притиснете предните тркала или отворете ја вратата за да се акти

Симулација на автомобил модел, пропорционално умрефрлија модел играчка автомобил, таписерии изработка

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Детални надворешноста.Вистински гуми.Официјално лиценцирани про

Awesomely детални возило, како што се гледа во анимирана серија.Промени од летот напад на чекање за земјата н

Може да биде деца студентите божиќ роденденски Подарок.Реална изработка и одлична изработка.Погоден за

1 : 24 скала diecast изборот на модел на автомобил.Оваа Batmobile е 8.5"Lx 3.25"Wx 2.5"H умре фрлија метал автомобил со отво

Овој производ бродови во пакувањето што го открива она што е внатре и не можат да бидат скриени.Зум и splat

Автентично лиценциран производ од Chevy.Направена од потрајни материјали како што се 100% умре фрлија мета

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Вистински гуми.Точнонаскала детали.Детални внатрешни работи, над

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Боја : Сива / Црвена / Црна.Обј

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

Висококвалитетни материјали:автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е пове

Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 13 см.Исто така, многу погоден за домаш

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Please wait...