0
clear
  • CAOMING 32GB USB + Тип-C Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V8 (Боја : Роза Злато)
  • -20%
  • -20%
CAOMING 32GB USB + Тип-C Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V8 (Боја : Роза Злато)

CAOMING 32GB USB + Тип-C Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V8 (Боја : Роза Злато)

DEN 331.20

Достапност
Достапно за нарачка

Сите-коло заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телефон интерфејс : Тип-C (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал : цинк легура.Складирање брзина : прочитајте 20 МИЛИОНИ/S до 25 M/S, напишете 9 M/S за да 13 M/С Компатибилен систем : компјутер со USB интерфејс, win XP или погоре, OS8.0 или погоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 мл.едб на КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИНА Брада balm 1 мл.dropper шише на ГРОБОТ ПРЕД да се ИЗБРИЧАТ КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИ

????【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : дрвена рамка структура на нашите виси птица хранење сад играчка е направен од

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 18.89 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Трибенд Чип ВозиСлободен Кабел Компатибилен со Baofeng ТриБенд двонасочна Рад

маици преголеми т кошули за жените женска кошула се облекуваат жените, tshirt гроздобер бела рамнина v деко

Професионален високојаглерод, од не ' рѓосувачки челик фалсификувани ножеви со рачки од нерѓосувачки ч

Име На Производ : Симпатична Стакло Слама Првенство.Капацитет : 480ml.Материјал : Borosilicate стакло и пластика.

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки 1.5 Дијаметар Н

【Димензија】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : 13 Конци по инч, Груб Навој (unc завршетоци со); Екстериер Крај : Светол Фи

Нежно притиснете го апликатори во вертикален агол против кристал за 15 СЕКУНДИ ????КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : брзо

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 42.5 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

Висок Квалитет трајни производи за сите временски услови 5 бар упатуваа шема подобрување на силата на а

Алуминиум Материјал : Количка кочница усвојува високо квалитетни алуминиумски легури материјал, еко пр

ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА за ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : COOFO sonic се соочуваат со четка за жените се дизајн

Пакетот вклучува полнење Стојат и аналогни капи Официјално Лиценцирани за Play Station4 Идеален за добивање

Оваа детска кујнски сет има појавување на парчиња во секој рецепт и да се направи безбедно, нетоксични,

Please wait...