0
clear
  • Продавница Фокс M1018 Комбо Струг/Мелница
  • -20%
  • -20%
Продавница Фокс M1018 Комбо Струг/Мелница

Продавница Фокс M1018 Комбо Струг/Мелница

DEN 21492.00

Достапност
Достапно за нарачка

Drawbar тема : 3-8-инчен - 16. Капацитет на дупчење : челик - 7/8 инчи. 3/4-инчен вретено се роди. 3-1/2-инчен вретено патување. 14 Вретено брзини на 117, 150, 220, 276, 290, 345, 360, 440, 450, 575, 640, 836, 1000, 1300 ВРТЕЖИ во минута.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Надворешен Дијаметар : 5".Max.6000 ВРТЕЖИ во минута На точноста : .0006 TIR.Тежина : 10.44 lbs.Вретено : D13...

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Изработени од железо и алуминиум материјал, издржлив да ја користите.Максимална мозочен удар може да би

100% сосема нов и висок квалитет.Максимална мозочен удар може да биде 32милиметри.Се користи за Z‑оска и Y‑

Овој објект е главно се користи Компатибилен со MT3 фреза за подобрување на цврстина и издржливост на пов

Please wait...