0
clear
  • Се тркалаат N Заклучување На Серија Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | BT223A | Вклопува 2019 - 2020 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ MultiPro/Flex задната врата (w/o Јаглерод Про Креве
  • -20%
  • -20%
Се тркалаат N Заклучување На Серија Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | BT223A | Вклопува 2019 - 2020 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ MultiPro/Flex задната врата (w/o Јаглерод Про Креве

Се тркалаат N Заклучување На Серија Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | BT223A | Вклопува 2019 - 2020 Chevy/GMC

DEN 1568.64

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2019 - 2020 Chevy/GMC Silverado/Сиера, работи w/ Multi Pro/Flex задната врата (w/o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" Кревет (69.9").НЕСПОРЕДЛИВ ЗАШТИТА На А-Серија има прав-обложени, сите-алуминиумска конструкција за нула & УВ заштита.Тоа исто така има contoured зглоб дизајн за frictionless ротација, овозможувајќи лесен & безбедна работа.НЕСПОРЕДЛИВ СКЛАДИРАЊЕ Тркалаат-N-Заклучување стигнале tonneau опфаќа имаат повеќето компактни канистер за домување на сите други стигнале покрива.Седи само 7 ¼ " длабоко & кој е аеродинамичен домување капак, A-Серија задржува вашиот камион кревет е карго простор.НЕСПОРЕДЛИВ РАБОТАТА На А-Серија стигнале покрие карактеристики на torsion пролет затворен во 3" алуминиумско куќиште, заедно со патентиран contoured зглоб дизајн за frictionless ротација за да се овозможи лесен & безбедна работа.НЕСПОРЕДЛИВ ЛЕСНОТИЈА На Една Серија на камионот корито поклопецот е едноставно да се инсталира со патентирана, менгеме-за песната за дизајн.Сите се Тркалаат-N-Заклучување опфаќа се направени во САД & поддржан од НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тимот, како и 3-годишна гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Се вклопува во 2019 2021 Chevy / ГМ Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o фабрика страна чување на

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500 6' 6" Кревет (78").НЕВЕРОЈАТНО ФУНКЦИОНАЛЕН Tru Xport

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Ram меморија w / и w / o МултиФункција (Сплит) Дел 6' 4" Кревет (76.3").УЛТРАТЕШКИ ПАНЕЛИ С

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ Црн Дијамант) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").Ф

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500...

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Please wait...