0
clear
  • WELTRXE Бања Килим Мат, 20x32 инчен Не се Лизга Жанила Туш Мат, Екстра Мека и Абсорбента Шарени Бушава Килими, Машина за Миење Сува, Совршен Кадифен Тепих Душеци за Када, Ту
  • -20%
  • -20%
WELTRXE Бања Килим Мат, 20x32 инчен Не се Лизга Жанила Туш Мат, Екстра Мека и Абсорбента Шарени Бушава Килими, Машина за Миење Сува, Совршен Кадифен Тепих Душеци за Када, Ту

WELTRXE Бања Килим Мат, 20x32 инчен Не се Лизга Жанила Туш Мат, Екстра Мека и Абсорбента Шарени Бушава Килими,

DEN 234.96

Достапност
Достапно за нарачка

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека смирува уморни нозе и штитови прсти од студот подот.Густината и plushness на оваа бања килим надминува оној на повеќето други килими.Дури и вашиот мачка или куче миленичиња ќе сакаат да останат на овој килим cozily. ❤УЛТРА-АБСОРБЕНТА : Дебела микрофибер жанила ткаенини помага да ги зачувате вашите подови од капе вода додека си излегов на бања, туш, или добивање подготвени од страна на мијалникот.Влага е заробена во мат е длабоко куп, ја апсорбира водата брзо и да ја задржите вашата соба подови суви и чисти, заштита на вашиот кат од влага. ❤АНТИ-ПРОПАДНА & ТРАЈНИ : Изградени на ултра-меки жанила на topside и ажурирана верзија лизга-отпорни топла топи лепило подлога, овој туш килим е и издржливи и долготрајни.Уникатен влакна-дел за техника се спречи влакна-оставање што ќе го задржи на нов и свеж изглед година по година, додека се уште силно се одржи душеци цврсто на место за безбедност. ❤СТИЛСКИ ШАРЕНИ : Домот шарени не се лизга туш килим е сигурен за да додадете контакт на модерниот стил на вашата бања простор и се дава јасни ажурирање дека вклопува беспрекорно со голем број на оркестарот стилови.Достапни во 3 бои, 32 x 20 инчен е идеалната големина за Бањата, Подот, Кујна, Дневна Соба, Спална соба. ❤ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : Машина за миење посебно во ладна вода користејќи благ детергент.Користете само не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува на ниско прилагодување и се тресат да се врати на пената.Или Едноставно да ги собереш и да се тресат килим да freshen и даде жанила куп нов живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Удобно Material The не се лизга бања мат е многу мека.Нашите килим мат, исто така, може да се вклопи во вашите м

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Заштитете ги вашите нозе од студот подот во исто време ја заштитува вашата кат од влага 【ПРОФЕСИОНАЛНО

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Ќе има чувство на поддршка и поголема удобност кога ќе тргнат на тоа.Тоа може да се користи во бањи, хоте

【Екстра Мекост И Издржливи】 На Мемориска Пена бања мат групи се составени од 3 слоеви : ткаенина слој, с

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceoземјата бања мат.Бања килим може да си го ци

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Материјал : Жанила Микрофибер.Soft & Топло : луксузни бања мат (20 X 32 инчи),оваа бања килими за бања прави ваш

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Погоден за хотелот, сауна, бања, фитнес за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба, и така натаму.Имајт

(Ultra абсорбента и меки)Сите од нашите мат влошки се изградени на премиум микрофибер материјали, може да г

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

100% Полиестер.УЛТРА МЕКИ КАДИФЕНИ МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер.Пријатна Племенски бања килим обезбедува мно

【Супер Мекост】меки микрофибер прави бања мат многу бушава кои ефикасно ја смирува и релаксира нозете

Неверојатно Кадифен и Луксузен : премиум хотел квалитет, удобност, со кадифен микрофибер предиво; висок

Please wait...