0
clear
  • Стол Нога Кат Заштитници, 20 Компјутери Високо ниво на Транспарентност Стол Нога Маски, Силикони Чувствува Стол Нога Капи, Мебел Нозе Заштитници, Силициум Стол Зашт?
  • -20%
  • -20%
Стол Нога Кат Заштитници, 20 Компјутери Високо ниво на Транспарентност Стол Нога Маски, Силикони Чувствува Стол Нога Капи, Мебел Нозе Заштитници, Силициум Стол Зашт?

Стол Нога Кат Заштитници, 20 Компјутери Високо ниво на Транспарентност Стол Нога Маски, Силикони Чувствува Стол

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Најновите Надгради Материјали】 Нашиот кат стол заштитници доаѓаат со чувствува подлога, која ги комбинира чувствува подлога и силикони во една.На чувствува подлога никогаш не доаѓа надвор.Мебел силиконска заштита поклопецот е 2mm дебели силикони, потрајни, пофлексибилна, без деформација кога се протегала. 【Намалување на шумот и Анти-удар】 кат заштитници може да се заштити мебел нозе, дрвени подови, плочки, намалување на шумот, и анти-удар.Чувствував влошки на дното намалување на отпорот, дозволувајќи им на мебел да се движат брзо и непречено без да го дигате прстот. 【Широка Примена Опсег】 За стол нозе со обемот на 3-3/4" да 6-1/4" (95-160mm).Круг со дијаметар од 1-1/4" 2" (26-50mm).Плоштад работ должина 1" 1-1/2" (24-40mm).Нашите стол нозе капи се погодни за круг и квадрат мебел нозете и други облици, на пример, ресторан столици, бар столици, ратан столици, кујна столици, метал бистри столици, итн. 【Високо Транспарентен】, Бидејќи на одлични материјали, нашата заштитна маска може да се покаже супер проѕирен ефект.Тоа ќе ги споделите со вашите стол нозе се покаже нивната оригинална боја.Можете лесно да го игнорираат постоењето на заштитна маска. 【Лесен и Лесно да се Инсталира】 директно се стави на употреба, без алатки, не треба да се исчисти стол нозе.Ако стол заштитници се валкани, можете да ги исклучите и чиста нив.Може да се користи повторно и повторно.Вие освои ' t отпад во секое пени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

????【 Она што Ќе Добиете за 】 Во овој Комплет, ќе добиете 4 Големини 48 Pcs Заврткана Круг Црна Гума Мебел Вло

[ОДЛИЧНА ИЗОЛАЦИЈА ПЕНА] На neoprene сунѓерот лепило пена лист се тркалаат прави идеална лагер за алатка гра

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

5 x 120 инчи, вкупната должина е 480 инчи, и дебелина околу 3 мм / 0.12 инчен; Можете да ја исечете ги во било која

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

Пакетот Вклучува 56 Високи Плоштадот Браници со Заострените Нога и 2 Алкохол Првично Влошки за да ја исчи

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНЛесно да се лизга,се спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучав

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

Оваа castor првенство има надворешен дијаметар на 65mm во најширока внатрешниот дијаметар е 60mm на врвот која

Лепило браник влошки количина : 90 парчиња (40 парчиња цилиндрична форма, 50 парчиња hemispherical форма); Добар за

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

Нашите нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во

На мебел нозе се погодни за софи, кабинети, гардероби, чевли кабинети, бања кабинети, ноќни кабинети и др

На завртката има силна цврстина и фирма ангажман со маса нога.Да се намали бучавата на туркање и влечење

Ви благодариме за вашето разбирање.Употреба на високо‑квалитетни пластични и гумени материјал, издржл

Пакет од 40 парчиња 18 / 22 / 25 / 28 / мм дебел мебел увеселителен парк, ноктите тип најлон подлога кат заштита п

Не гел, без нокти, заштита на вашиот стол нога и подот од оштетување : лепило на гел не е доволно силна што

Количина : 128pcs Цилиндрична Форма.Големина на & Материјал : 0.47 инчен дијаметар * 0.16 инчен дебелина, висока

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

Апликација Погоден за нозете на повеќето дрвен мебел како табели, кабинети, столици, софи во домот, кујн

✔1 Тип на производ : Висок квалитет браун тешки ноктите на антилизгачки чувствува влошки ✔2 Материјал :

Нето Тежина : 54g; Пакет Содржина : 10pcs x Мебел Нога Нокти.Име На Производ : Мебел Нога Нокти; Материјал : Плас

Please wait...