0
clear
  • Јужна Наведнуваат Струг Обнова Комплет - Модел 10L или 10R Тешки 10
  • -20%
  • -20%
Јужна Наведнуваат Струг Обнова Комплет - Модел 10L или 10R Тешки 10

Јужна Наведнуваат Струг Обнова Комплет - Модел 10L или 10R Тешки 10

DEN 958.80

Достапност
Достапно за нарачка

Обнова за Полнење за Јужна Наведнуваат Струг Тешки 10 (Модел 10 L или 10 R) произведени од ~1939 до 1988 година (Види Струг Референца Фотографии).Сите потрошни делови, вклучувајќи чувствува фитили, дихтунзи, стакло и вретено capillary oilers неопходни за обнова се вклучени во комплетот.Целосно илустрирани : Водич за Реновирање на Јужна Наведнуваат Струг, Без претходно машини искуство е потребно. 100% произведено во САД од страна на ILION Индустриски Услуги ДОО.За сингл гимнастик или двојно гимнастик (1 лост или 2 држела) Брзи Промени Менувачи плус продолжен опсег на модели (Видете го Дијаграмот).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Изработени од железо и алуминиум материјал, издржлив да ја користите.Максимална мозочен удар може да би

Drawbar тема : 38инчен 16 Капацитет на дупчење : челик 7 / 8 инчи 3 / 4инчен вретено се роди 31 / 2инчен вретено пату

100% сосема нов и висок квалитет.Максимална мозочен удар може да биде 32милиметри.Се користи за Z‑оска и Y‑

Надворешен Дијаметар : 5".Max.6000 ВРТЕЖИ во минута На точноста : .0006 TIR.Тежина : 10.44 lbs.Вретено : D13 Нема.на Студ :

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Овој објект е главно се користи Компатибилен со MT3 фреза за подобрување на цврстина и издржливост на пов

Please wait...