0
clear
  • Коса За Сечење Ножици Колекции, 10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Фризерски Shears Поставите Професионално Чистење Ножици За Берберот/Салон/Home/Мажи/Жени/Kids/Возрасни Ст
  • -20%
  • -20%
Коса За Сечење Ножици Колекции, 10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Фризерски Shears Поставите Професионално Чистење Ножици За Берберот/Салон/Home/Мажи/Жени/Kids/Возрасни Ст

Коса За Сечење Ножици Колекции, 10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Фризерски Shears Поставите Професионално Чистење

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

НАДГРАДБА на ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ СЛОЈ И најсовремен ДИЗАЈН : коса за сечење ножици се направени со надградба на модерна и мека внатрешна гумени прстени дизајн и произведени со користење премиум квалитет 420 нерѓосувачки челик кој атрибути на своите сјајни и сјајна површина.Својот професионален слој го спречува челик од ' рѓа.HIGH-END ДИЗАЈН : Нашата берберот scissors Shock апсорбер на крајот од дршката може ефикасно да се намали носат и бучава предизвикана од се справи со судир.Прилагодување на косата shears завртка ви овозможува лесно да ги заостри или олабави shears како вашата желба.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Овој фризерски ножици за вашите семејства и пријатели.професионална коса чистење режа побезбедно и полесно совршен за режење влажна или сува коса.Одделение берберот ножици се идеални за texturize коса за стилски изглед.ПРОФЕСИОНАЛНИ BARBERS : Нашата фризерски ножици за полнење е одлично за почетници , Тоа е лесно и удобно да се постигне совршен изглед.DIY фризури кои се погодни за деца, возрасни, жените и мажите.Голем дар на козметички производи за секоја прилика.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние сме убедени дека нашите коса за сечење ножици се дизајнирани и направени под строги стандарди за квалитет на понуда на најдобар коса за сечење shears и искуство.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе бидеме онлајн 24 часа на ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме не го сече воздухот.Сечење на ножици,чистење ножици и жилет имаат различни функции и соработу

Висока функционалност и дизајн Senningsut може да биде како саканиот ТИП YS UF широк обратна сечилото ГОЛЕМИНА

[Добра за Shears] внатрешноста е специјално дизајнирана со место за ножици да се поправи, може да се држат в

Јапонски Hitachi VG1 Челик 6.0" Вкупна Должина.Кликнете Dial Тензија Прилагодувач.Ергономски Форумот Се Справи.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Многу остри, трајни и удобно да се справи и да го користите.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик,

КОЖЕНИ ТОРБИЧКА : е совршен за чување на средување на алатки при рака кога ќе очајно им треба.Овие остри

Мултифункционален Кујна Ножици : мора да има готвење алатка супер остри кујна ножици, не само кујна нож

Сегментирано заварување процес : парична казна изработка, уникатен изработка, површината парична казна

Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Во исто време, редовно сечење на косата, исто така може да го стимулира

6во1, 1 x Директно ножици; 1 x Чистење ножици; 1 x Крпа; 1 x Чување; 1 x Прилагодувач, 1 x чешел.Професионален фризе

✂ИСКЛУЧИТЕЛНО ОСТРИ НОЖЕВИ : Направен од 100% Јапонски (420) нерѓосувачки челик Има одлични перформанси ко

Фалсификувани Јапонски 440 C Челик 6.0" Сечење Должина На Смолкнување 30 Заб Чистење На Смолкнување.Ергоном

◆Секој сече се чисти и уредни : секој сечилото е опремен со микро serrations да ги подобрат своите перформанс

Рачно изработени Врежани Хривнија за Берберот.Тоа е идеален подарок идеја за многу настани, како што е Д

✂【Професионални Дома Салон Берберот Комплет】Aszwor 12 Pcs Фризерски Ножици Комплет Вклучува : 1 Професиона

Помали направени за мала рака со шок апсорбирање на контура костец.Навистина ефективни сечење остринат

Голем зафат за двете десно и лево раце.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ОДРЖУВАЊЕ Се : ергономски дизајнирани рачки н

Се НАПРАВИ СОВРШЕН НАМАЛУВАЊА во СЕКОЕ ВРЕМЕ : Овој луксузен и елегантен коса за сечење shears собата е изг

Острицата:На сечилото на овој коса clipper е многу остра, а на косата е многу добро и брзо, што лесно може да

Производителот гаранција може да не се применува.Исклучително остри ножеви.Екстрадолг живот и издржли

Стил : левак ножици во собата.Овој комплет вклучува 1 сечење режа,1 чистење режа,чешел,1 крпа и 1 режа случа

Please wait...